Queen'in Efsane Gitaristi Brian May Facebook'ta Paylaştı, Bize de 11 Yaşındaki Joao Pedro Borges'e Hayran Kalmak Düştü!

Fazla söze gerek yok. Bu Brezilyalı ufaklık sayesinde, tüylerimiz diken diken!

Queen'in Efsane Gitaristi Brian May Facebook'ta Paylaştı, Bize de 11 Yaşındaki Joao Pedro Borges'e Hayran Kalmak Düştü!

Queen... Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük gruplarından biri!

Queen.
Kurulduğu 1971'den, vokalisti Freddie Mercury'nin AIDS'ten hayatını kaybettiği 1991 yılına kadar dünyayı kasıp kavurmuş İngiliz müzik grubu.

Google'da arattığımızda bile, ismini ilham aldığı İngiltere kraliçesinden çok daha fazla sonuç gördüğümüz, efsane dörtlü.

Dünyanın en büyük sahne adamlarından biri olan Freddie Mercury'den 25 yıl sonra bile şarkıları defalarca cover'lanagelen müzisyenler... Büyük şarkıların sahipleri....ve The Voice. Dünyanın en çok izlenen televizyon programlarından biri.

2010'da Hollanda'da başlayan, kısa zamanda dünya üzerinde 45 ülkeye yayılan müzik yarışması.

Türkiye'de de O Ses Türkiye adıyla izlediğimiz; Kamboçya'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne, İngiltere'den Birleşik Arap Emirlikleri'ne kadar dünya üzerinde milyonlarca insanı televizyon ekranına bağlayan fenomen. ...son olarak da Brezilya :)

Adını neredeyse her zaman dünyaya hediye ettiği futbol efsaneleriyle, zaman zaman da Paulo Coelho ile andığımız Güney Amerika ülkesi.

Rio Karnavalı'nı da unutturmamayı boynumuzun borcu saydığımız güzel memleket...

Yetiştirdiği çocukların futbolda olduğu kadar, müzikte de aşırı yetenekli olduğunu Queen'in efsanevi gitaristi Brian May'in Facebook paylaşımına kadar farkedemediğimiz, yetenekler diyarı. Üçü birleştiğinde ne mi oluyor?

Bu ilginç kesişim kümesinde, işte bu 11 yaşındaki Brezilyalı ufaklık çıkıyor karşımıza...Fazla söze gerek yok. İşte 11 yaşındaki Joao Pedro'nun, efsanevi Show Must Go On performansı... Sonundaki sevinç gözyaşlarıyla birlikte ;)

Tüylerimiz diken diken!


Kaynaklar: Facebook.com, Brianmay.com & Wikipedia.org

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler