MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Reaksiyon'da bir şok ayrılık daha

Reaksiyon dizisinde başrol oynayan İbrahim Çelikkol'un canlandırdığı Oğuz karakteri öldü.

Reaksiyon'da uzun süredir konuşulan bir ayrılık iddiası daha gerçek oldu. Reaksiyon dizisine geçen haftalarda veda eden Nehir Erdoğan'dan sonra başrollerde bir ayrılık daha yaşandı. Bir süredir Reaksiyon'dan ayrılacağı söylenen İbrahim Çelikkol veda etti.

Dizinin Pazartesi akşamı yayınlanan 10. bölümünde İbrahim'in vurduğu Oğuz uzun süre komada yaşam mücadelesi verdi. Ancak Yavuz'dan intikamını almak için tüm yakınlarını öldürmeye kararlı olan İbrahim, Oğuz'un hastanede kaldığı odaya gelerek yoğun bakımdaki Oğuz'u vurarak öldürdü. İbrahim, Oğuz'u öldürme anını da Tekin ve Yavuz Aslan'a canlı bağlantıyla izletti. Böylece Oğuz karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol sürpriz bir şekilde diziden ayrılmış oldu. Dizide iki hafta önce de Savcı Duygu karakteri yine İbrahim tarafından öldürülmüş ve başrol oyuncularından Nehir Erdoğan diziye veda etmişti.

REAKSİYON'DA BUNDAN SONRA NELER OLACAK?

Star TV'nin yeni sezondaki en iddialı yapımı olan ve yüksek bütçesiyle dikkat çeken Reaksiyon dizisi reytinglerde bir türlü istenilen sonucu verememişti. Dizi Total'de ilk 10'a giremezken AB grubunda da düşük reytingler almıştı. Maliyetinin de çok yüksek olmasından dolayı Reaksiyon'un yayından kaldırılacağı iddia edilmiş ancak bu durum yapımcılar tarafından yalanlanmıştı. Sadece 10 haftada başrol oyuncularından ikisinin ayrıldığı Reaksiyon dizisinde özellikle Yavuz Aslan'la birlikte en önemli karakter olan Oğuz'un vedasının reytingleri nasıl etkileyeceği merak konusu.

ÇELİKKOL'UN YERİNE YENİ OYUNCU GELİYOR

Yapım şirketinin devam edecek dediği Reaksiyon'un bu önemli kayıplarının ardından ünlü bir ismin kadroya dahil edileceği iddia ediliyor. Dizide Yavuz Aslan karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu'nun ise diziden ayrılması şimdilik söz konusu değil. Diziye aksiyon sahneleri için ünlü ve genç bir oyuncunun katılması ve hikayenin onun üzerinden devam etmesi bekleniyor.

İBRAHİM ÇELİKKOL ÜLKEYİ TERK ETTİ

Önce sevgilisi Sinem Kobal'dan, ardından başrol oynadığı dizisinden ayrılan İbrahim Çelikkol, Türkiye'den de ayrıldı.

Çelikkol, dinlenip kafasını dağıtmak için arkadaşı Savaş Sırıkçı ile birlikte dün sabah Los Angeles'a gitti. Yakışıklı oyuncu ve Sinem Kobal'ın, evlilik konusunda anlaşamadığı için ayrıldığı söylenmişti.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler