SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe için; "Şahane..."

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk maçı ile ilgili dikkat çekici bir değerlendirmede bulundu.

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe için; "Şahane..."

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

NTV Spor'da yorumlarda bulunan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Shakhtar Donetsk ile oynadığı mücadeleyi değerlendirdi.

Deneyimli yorumcu, ilk yarıdaki 0-0'lık skor için, "Fenerbahçe için ilk devrede şahane bir skor çıktı. Fenerbahçe ilk yarıda turu kaybederdi. Ancak Volkan ve rakibin beceriksizliği sayesinde maça ortak şu anda"" ifadelerini kullandı.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Shakhtar maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2123376/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/fenerbahce-shakhtar-macindan-kareler-154932-myspor)

İŞTE DİLMEN'İN DEĞERLENDİRMELERİ...

"Açıkçası bütün hafta boyunca yorumlar yapıldı, dinledik. İnsanlar Shakhtar Donetsk'i ve Fenerbahçe'yi çok iyi tanıyorlarmış... Shakhtar Donetsk, Lucescu ile birlikte gelen bir futbol kültürü var. Organizasyonu mükemmel bir takım. İlk yarı Fenerbahçe için şahane bir skor oldu. Normalde Shakhtar Donetsk'in ilk yarıyı 3-1 önde bitirirdi. Volkan Demirel'in konsantrasyonu çok yüksekti."

"Shakhtar Donetsk'in Ukrayna'daki maçta da farklı bir görüntüde olacağını sanmıyorum. Topu hep kontrol etmek isteyen bir takım var. Gökhan Gönül'ün sakatlığı, Şener'in cezası Fenerbahçe için sürpriz oldu. Fenerbahçe'de meziyetli oyuncular var."

"Fenerbahçe, Volkan Demirel'in etkisi ve rakibin becerisiyle maça ortak durumda. Pereira'nın planlamasında çok ciddi bir yanlış. Mutlaka oyuna bir orta saha oyuncusu alması lazım. Mutlak suretle ilerideki 4 oyuncudan birini alıp yerine Meireles'i koyması lazım."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler