Mynet Trend

         

Rüyada fotoğraf çekmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada fotoğraf çekmek ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

 • Rüyada Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Telefonla Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Kendi Fotoğrafını Çekmek
 • Rüyada Fotoğraf Makinesi ile Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Eski Sevgiliyle Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Kabe'de Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Silahla Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Sahilde Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Ölüyle Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Mezarlıkta Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Bir Liderle Fotoğraf Çekmek
 • Rüyada Ormanda Fotoğraf Çekmek

Fotoğraf çekmek, gerçek hayatta sık rastlanan bir hobi olmasının yanı sıra aynı zamanda profesyonel bir sanattır. Peki rüyada fotoğraf çekmek ne demek, ne anlama gelir?

İnsan zihni uyku esnasında, daha önceden deneyimlediği olay ya da durumları yeni baştan ele alarak farklı bağlantılar içerisinde inşa eder. Bu işlem sırasında zihin, zaman zaman alışılmadık bazı imgelere yönelse de genellikle gündelik hayattan tanıdık olan görüntüleri daha sık kullanır. Dolayısıyla rüyada gördüklerimizin bazıları hiç beklenmedik şeyler olsa da pek çoğu gerçek hayattan aşina olduğumuz imgelerdir. Bu doğrultuda rüyada fotoğraf çekmek de insanların sıklıkla karşılaştığı imgelerden biridir. Yazımızın devamını inceleyerek "Rüyada fotoğraf çekmek ne demek, ne anlama gelir?" gibi soruların cevabını bulabilir, rüyanız hakkındaki merakınızı çeşitli kaynaklardan aktardığımız tabirler sayesinde giderebilirsiniz.

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada fotoğraf çekmek, pek çok insanın sıklıkla gördüğü rüyalardan biridir. Buna paralel olarak rüya tabiri kaynaklarında da bu imge hakkında çok sayıda yoruma rast gelmek mümkündür. Tabir bakımından rüya içerisindeki diğer imgeler de büyük önem arz ediyor olmasına karşılık rüyada fotoğraf çekmek genellikle olumlu bir biçimde tabir edilen rüyalar arasındadır.

Rüya yorumcuları, rüyasında fotoğraf çeken bir kimsenin kendisini mutlu edecek sözler duyacağını aktarır. Bu doğrultuda rüyada fotoğraf çekmenin oldukça olumlu bir anlam ihtiva ettiği söylenebilir. Ayrıca rüya, daha psikanalitik bir değerlendirme yapılırsa rüya sahibinin yaşam sevinci ile dolu olduğunun göstergesi olarak da ele alınabilir. Dolayısıyla rüyasında fotoğraf çeken bir kimsenin meraklı ve dışa dönük bir kişiliğe sahip olduğu düşünülür.

Buna ek olarak rüyada fotoğraf çekmek, sağlıklı ve uzun bir ömür anlamlarına da gelir. Rüya sahibinin sağlık bakımından daima rahat olacağı ve hiçbir sıkıntı yaşamayacağı varsayılır. Öyle ki bu tür bir rüya gören kimselerin, zaman içerisinde ailesinin kalabalıklaştığına tanıklık etmesi muhtemeldir. Tüm bu yorumlara bakarak rüyada fotoğraf çekmenin oldukça hayırlı bir imge olduğunu söylemek mümkündür.

Rüyada Manzara Fotoğrafı Çekmek
Rüyada manzara fotoğrafı çekmek, genellikle rüya sahibinin hayallerine delalet eder. Bu doğrultuda kişinin hiçbir zaman hayallerinden vazgeçmeyeceği söylenebilir. Dolayısıyla bu tür bir rüya gören kimselerin ömrü boyunca hayallerinin peşinden koşacağı ve bu uğurda çabalayacağı varsayılır.

Rüyada Telefonla Fotoğraf Çekmek

Rüyada telefonla fotoğraf çekmek, pek çok rüya yorumcusu tarafından olumsuz bir biçimde ele alınır. Buna göre, rüya sahibinin çeşitli nedenlerle bazı maddi sıkıntılar yaşaması söz konusu olabilir. Öyle ki kimi rüya yorumcularına göre bu maddi sıkıntıların kaynağı, kişinin halihazırdaki işinden ayrılması olacaktır.

Rüyada Kendi Fotoğrafını Çekmek

Rüyada kendi fotoğrafını çekmek de benzer bir biçimde olumsuz yorumlara sahip olan bir imgedir. Pek çok rüya tabiri alimi, rüyasında kendi fotoğrafını çeken kimselerin iş hayatında sinsi düşmanlara sahip olduğunu rivayet eder. Bu tür bir rüya gördüyseniz iş yerinizde arkanızda çevrilen işler yüzünden bir müddet başınız ağrıyabilir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi ile Fotoğraf Çekmek

Rüyada fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekmek, rüya yorumcuları tarafından genellikle kısa süreli bir üzüntünün ardından gelecek mutluluğa yorulur. Rüya sahibinin şimdiki sosyal çevresinden bir yalan ya da iftira sebebi ile kopması muhtemeldir. Ancak bu kopma, kişinin hayatında çok daha güzel ve yeni bir sayfanın açılmasına sebep olacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Fotoğraf Çekmek

Rüyada eski sevgiliyle fotoğraf çekmek, kişinin geçmişe takılıp kaldığının göstergesidir. Bu doğrultuda rüya sahibinin geçmişte yaşadığı güzel günlerden kopamadığı için gelecekte karşısına çıkabilecek fırsatlara mani olduğu düşünülür.

Rüyada Kabe'de Fotoğraf Çekmek

Rüyada Kabe'de fotoğraf çektirmek, pek çok rüya tabiri kaynağında hacca gitmenin müjdecisi olarak değerlendirilir. Özellikle ailenizde bu tür bir niyeti olan varsa ve bunun için sıra bekliyorsa, bu rüya görüldükten sonra gerçekleşmesi muhtemeldir.

Rüyada Silahla Fotoğraf Çekmek

Rüyada silahla fotoğraf çekmek, genellikle rüya sahibinin içerisinde kalacağı rekabetçi bir durumun habercisidir. Rüyasında silahla fotoğraf çeken kimsenin, sosyal çevresinde şiddetli tartışmalar yaşaması ve bunun sonucunda oldukça yıpranması olasıdır.

Rüyada Sahilde Fotoğraf Çekmek

Rüyada sahilde fotoğraf çekmek, pek çok rüya tabircisi tarafından başarılı bir iş hayatının simgesi olarak ele alınır. Rüya sahibinin son derece büyük işler gerçekleştirdiği bir kariyer sonucunda gerek maddi gerekse de manevi bakımdan tatmine ulaşması beklenir.

Rüyada Ölüyle Fotoğraf Çekmek

Rüyada ölmüş bir kimse ile fotoğraf çekmek, genel kanaatin aksine olumlu yorumlara sahiptir. Rüya sahibinin uzun bir süredir görüşemediği sevdiklerinden haber alacağı ya da onlarla bir araya geleceği varsayılır.

Rüyada Mezarlıkta Fotoğraf Çekmek

Rüyada mezarlıkta fotoğraf çekmek hakkında yapılmış çeşitli yorumlara rast gelmek mümkündür. Bu yorumlardan ilki, rüyada ölüyle fotoğraf çekmek ile tabir bakımından büyük benzerlikler gösterir. Dolayısıyla rüya sahibinin uzun zamandır göremediği sevdiklerinden haber alması ya da özlem duyduğu insanlarla bir araya gelmesi söz konusu olabilir.

Buna ek olarak rüyada mezarlıkta fotoğraf çekmek, rüya sahibinin hayırsever bir kimse olduğuna da delalet eder. Bu tür bir rüya gören kimselerin, yakın bir zamanda yardıma muhtaç bir yakınının farkına varması ve ona yardımcı olabilmek için büyük fedakarlıklarda bulunması muhtemeldir. Nitekim bazı yorumcular da rüya sahibinin çeşitli yardım kuruluşları ile irtibata geçerek insanlar için hayırlar yapmaya çalışacağını ifade eder.

Rüyada Bir Liderle Fotoğraf Çekmek

Rüyada bir liderle fotoğraf çekmek, son derece hayırlı kabul edilen bir alamettir. Bu tür bir rüya gören kimselerin çalışma hayatında büyük başarılar elde etmesi beklenir. Bu başarıları sayesinde rüya sahibinin kısa sürede terfi etmesi ve sorumluluk gerektiren ciddi makamlara gelmesi kuvvetle muhtemeldir.

Rüyada Ormanda Fotoğraf Çekmek

Rüyada ormanda fotoğraf çekmek, pek çok rüya yorumcusu tarafından rüya sahibinin ruhsal durumu ile ilgili bir biçimde yorumlanmıştır. Bu doğrultuda ormanda fotoğraf çeken bir kimsenin yalnızlığı seven ve içine kapanık bir kimse olduğu varsayılır. Ancak bu olumsuz bir durum da değildir. Aksine rüya sahibi için kendi iç huzurunu bulmak, göz önünde olan bir insan olmaktan çok daha önemlidir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön