Şahan Gökbakar'dan yardım kampanyalarına destek: Hepimiz aynı gemideyiz

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ailelere yardım için açılan kampanyalara bağışta bulundu.

Şahan Gökbakar'dan yardım kampanyalarına destek: Hepimiz aynı gemideyiz

Koronavirüs salgını nedeniyle ailesiyle birlikte günlerini evinde geçiren Şahan Gökbakar, Sağlık Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı yardım kampanyalarına destek oldu. Gökbakar bağış makbuzlarını da rakamı kapatarak Instagram'dan paylaştı.

Salgın nedeniyle film şirketi ve evinde çalışan tüm arkadaşlarını 18 gün önce evlerine yollladıklarını ve bu süreçte maaşlarını da aynı şekilde alacaklarını söyleyen Gökbakar, Instagram'dan yaptığı paylaşımda şunları yazdı:
"Beklentim kamu ve özel sektör işverenlerinin aynı şekilde davranması. Böylece çalışmak zorunda olan herkes evinde sağlıkla ve kaygı duymadan kalabilir. Bir de madem bu şehirde yaşayan bir aileyiz dedik eşim Selin Gökbakar ile bizimde ihtiyaç sahipleri için çorbada ufak bi tuzumuz olsun. Hepimiz aynı gemideyiz"

şahan

SAĞLIK BAKANLIĞI KAMPANYASINA BAĞIŞ

Şahan Gökbakar, Sağlık Bakanlığı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yardım kampanyalarına destekte bulundu.
SAHANİC2
Gökbakar Instagram'dan yaptığı paylaşımda, "Bu süreçte kendi sağlığını tehlikeye atarak 7/24 gorev yapan, tüm bilim kuruluna, profesöründen doçentine, pratisyenine tüm doktorlara, sağlık çalışanları ve sağlık emekçilerine de teşekkür ederim. Fahrettin Koca başta olmak üzere tüm Sağlık Bakanlığı'na kolaylıklar dilerim. Bizim de bir katkımız olsun sizlere. Ayrıca hayatımın büyük bölümünü geçirdiğim Ankara'ya ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne de bir katkimiz olsun ailecek. Hepimiz aynı gemideyiz" notunu yazdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Dekonta bakarsanız alıcı hesabının İstanbul Büyükşehir Belediyesi olduğunu görürsünüz. Yani yapılan yardım devletin resmi olarak duyurduğu hesaplara yapılmamış. Bu işte bir anormallik yok mu? Ya birileri ikilik çıkarıyor ya da Şahan yanlış dekontu yayınlamış...
tabii insanlar güvenini kaybeden kurumlara bağış yapmazlar. Bende bana en güvenilir neresi geliyorsa oraya yaparım bağışımı.
zaten bi sen akillisin memlekette sahan mal. tovbe yarabbim.
Belediyelerde devletin bir kurumu değil mi . ayrı bir ülkenin birimi mi? Belediye de Kendi mıntıkasinda yardıma muhtaç kişilere erzak para yardımı vs yapar. senin bundan daha haberin yok .
ikilik falan yok. sabah zaten ekrem bey başlattı istanbul için kampanyayı. ezbere yorum yapmadan araştırın .. öğrendin sen onu şimdi....
körmüsün ikilik çikaran sensin
hem saglik bakanligina hemde buyuksehire yapmis yardimi ayni gemideyiz diyerek
haberi okumadan yorum yapma çocuk
İbb yazan bir yer görmedim sen nasıl gördün yoksa gördüğünü anlayamayan cahillerden birimisin
@ayhankenan Haber başlığında ve içeriğinde yardımın akşam başlatılan biz bize yeteriz ile ilgili olduğu yazılıydı. Dekontta da başka bir hesap vardı. Bu nedenle bu işte bir anormallik var dedim. Zaten haberin başlık ve içeriği de düzeltilmiş şimdi. Sen de onu öğren önce. Okuduğunu anlayan biri olarak yanlışı fark ettim, sen de okuduğunu anlayıp sorgulamayı öğrenirsin umarım.
@09_efe_kendi Arkadaşım haber başlığı ve içeriği başka dekont başkaydı ben ondan bu yorumu yaptım.
pamuk eller cebe ünlüler görelim sizi..
hangi gözle bakarsan o yöne gidiyor.. show amaçla yapmış olabilir (gündem bu göstere göstere bak ben bağış yaptım diye .. )yada ben bağış yaptım lütfen herkeste destek versin diye de düşünülebilir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler