Savaşçı dizisinin konusu ve oyuncuları

Fox TV'de yayın hayatına başlayacak olan Savaşçı dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Savaşçı dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde bulabilirsiniz...

Savaşçı dizisinin konusu ve oyuncuları

Yapımcılığını Hayri Aslan - Limon Film'in üstlendiği, bordo bereli Türk askerlerinin hikayelerini konu edinen Savaşçı dizisine yeni oyuncular dahil oldu.

Yapımcılığını Limon Film'in, yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün, senaristliğini Süleyman Çobanoğlu'nun üstlendiği; başrolünde ise Berk Oktay'ın rol alacağı yapımın kadrosuna daha önce 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' ve 'Evli ve Öfkeli'de izlediğimiz Yıldız Çağrı Atiksoy, son olarak 'Dağ 2' filminde yer alan Murat Serezli ve yine son olarak 'Kiralık Aşk'ta oynayan Uğur Biçer katıldı.

Diğer taraftan çekimler ise başladı. Birkaç gün İstanbul'da çekim yapıldıktan sonra Eskişehir'de set kurulacak.

Yıldız Çağrı Atiksoy

FOX'ta yayınlanacak olan benzersiz yapım ''Savaşçı'' için hazırlıklar sürüyor. Devasa bir prodüksiyon, aralıksız bir çalışma ve olağanüstü özenle hazırlanan dizi 2200 yıllık bir destanı anlatacak!

Bir yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarda sona gelinmek üzere. Özel Kuvvetler Komutanlığı'na, kamuoyunda bilinen adıyla "Bordo Bereliler"e mensup bir timin hikayesini anlatan Savaşçı, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan kahramanlar.

Özel Kuvvetler Komutanlığına, kamuoyunda bilinen adıyla "Bordo Bereliler"e mensup bir timin hikayesini anlatan Savaşçı'nın öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olması planlanıyor.

Senaryosunu Süleyman Çobanoğlu'nun yazdığı Savaşçı, çok yakında FOX'da ekrana gelecek.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye'nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.

Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt'te süvari, Tuna'da akıncı, Sakarya'da kuvvacı, Kıbrıs'ta mücahit. Savaşçı, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü. Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!

Sürpriz dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ileriki günlerde açıklanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
one lan tüyler diken diken oldu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler