Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Böyle canilik görülmedi! İki yaşındaki oğlunu dışkıyla kaplı ev yapımı kafese kilitledi... "2 yaşındaki çocuk insan dışkısıyla kaplıydı"

  Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinde yaşayan 24 yaşındaki Naesha Lumpkin isimli bir anne 2 yaşındaki oğlunu ev yapımı bir kafeste hapsettiği iddiasıyla tutuklandı. Oğlu aylar öncesinde merdivenlerden düşen kadın onu doktora bile götürmedi.

  Böyle canilik görülmedi! İki yaşındaki oğlunu dışkıyla kaplı ev yapımı kafese kilitledi... "2 yaşındaki çocuk insan dışkısıyla kaplıydı"

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinde yaşayan 24 yaşındaki Naesha Lumpkin isimli bir kadın iki yaşındaki oğluna işkence ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Olay yerine gelen polis ekipleri küçük çocuğu bir kafese hapsedilmiş halde buldu.

  Mahkemede yapılan açıklamada, "Kafes ve 2 yaşındaki çocuk insan dışkısıyla kaplıydı. Duvarlarda dışkı vardı. Çocuk ve yatak çarşafları idrar ve dışkıyla ıslanmıştı" ifadelerini kullandı. Anne ihmalkarlıktan tutuklandı.

  İKİ HAFTA ÖNCESİNDE DÜŞTÜ

  kapak1

  Küçük çocuk acilen Oishei Çocuk Hastanesine kaldırıldı. Tıbbi bir değerlendirme, çocuğun iyileşmekte olan iki kaburga kemiğinin kırıldığını ve bunun 10 gün ila iki hafta önce meydana gelmiş gibi göründüğünü ortaya çıkardı. Ayrıca yüzünde ve vücudunda morluklar vardı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler