Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  3 yaşındaki çocuk ailesinin çiftliğinde traktörün altında kalarak hayatını kaybetti! Baba hakkındaki suçlamaları reddetti

  İngiltere'nin Manchester şehrinin Bury bölgesindeki ailesinin çiftlik evinde 3 yaşındaki Albie Speakman traktörün altında kalarak hayatını kaybetti. Başına aldığı darbenin sonucunda hayatını kaybeden Speakman'ın babası Neil Speakman adam öldürme suçunu kabul etmedi. Olaya ilişkin soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.

  3 yaşındaki çocuk ailesinin çiftliğinde traktörün altında kalarak hayatını kaybetti! Baba hakkındaki suçlamaları reddetti

  MYNET|DIŞ HABERLER İngiltere'nin Manchester şehrinin Bury bölgesinde babasıyla birlikte aile çiftliğinde kalan 3 yaşındaki Albie Speakman isimli çocuk traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.

  1

  38 yaşındaki baba Neil Speakman ağır ihmal nedeniyle adam öldürme suçundan yargılanıyor ve Albie'nin sağlık ve güvenliğini sağlayamamakla suçlanıyor.

  "SEVGİ DOLU BİR ÇOCUKTU"

  3

  Albie'nin annesi Leah oğlunun herkesle çok iyi anlaşan, sevgi dolu bir çocuk olduğunu dile getirerek, "Oyun oynamayı çok seviyordu. Albie herkesin mutlu olmasını isteyen inanılmaz derecede sevgi dolu ve şefkatli bir çocuktu. Çok hassastı ve herkesin, özellikle de sevdiği insanların iyi olmasını istiyordu. Albie'yle ilgili her şeyi kesinlikle özleyeceğim; sesini, gülümsemesini, teninin kokusunu ve 'Seni seviyorum anneciğim' derken minik ellerinin yüzümde bıraktığı hissi" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler