Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sözleri sosyal medyayı ikiye böldü! Ne yapması gerektiğini sordu: "Kocam eski nişanlısının yüzüğüyle evlenme teklif etti"

  TikTok'ta 'Mrs.belleblake' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Bella Blake isimli bir kadın kocasının eski nişanlısı için özel olarak tasarlattığı alyansla kendisine evlenme teklifi ettiğini öğrenince yaşadığı hayal kırıklığını sosyal medyadan anlattı. Sosyal medya kullanıcılarına "Kocam eski nişanlısının yüzüğüyle evlenme teklif etti" diyen Blake benzer durumu yaşasalardı nasıl hareket edeceklerini sordu.

  Sözleri sosyal medyayı ikiye böldü! Ne yapması gerektiğini sordu: "Kocam eski nişanlısının yüzüğüyle evlenme teklif etti"

  TikTok'ta 'Mrs.belleblake' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Bella Blake isimli bir kadın 'Şu an ne hissedeceğimi bilmiyorum' notunu ekleyerek eşinin kendisine eski sevgilisine evlilik teklifi ettiği yüzüğü taktığını anlattı.

  1

  4 milyona izlenmeye ulaşan gönderisinden Blakes, "Bu yüzüğü ne kadar sevdiğimden ona bahsediyordum. 'Gerçekten çok güzel' dedim. Bana gülümseyerek, 'Ah evet Erica da onu sevdi' dedi. Erica'nın kim olduğunu anlamadım. Sonrasında eski nişanlısı olduğunu öğrendim" dedi.

  2

  Eski nişanlısının yüzüğü özel olarak tasarlattığını öğrendiğinde hayal kırıklığının derinleştiğini ifade eden Blake, "Onu seviyorum, çok güzel ama bu benim yüzüğüm değil. Ondan bunun yerine başka bir yüzük istemeli miyim?" ifadelerini kullandı.

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü genç kadını yüzüğünü değiştirmesi konusunda teşvik etmek için adeta yorum bölümüne akın etti. Bir sosyal medya kullanıcısı Blake'in yüzüğü satmasını ve aslında istediği yüzüğü almasını önerirken, diğerleri de boşanmasını önerdi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler