Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bir anda dalgaların arasında kayboldu! Arkadaşlarının gözünün önünde köpek balığı tarafından bütünüyle yutuldu

  Avustralya'nın Yeni Güney Galler kıyısı açıkları kabus dolu anlara sahne oldu. Christine Armstrong isimli bir kadın arkadaşlarıyla yüzerken bir anda ortadan kayboldu. Dalgaların arasında kalan kadın yaklaşık 4 metre uzunluğundaki timsah tarafından yenildi. Ertesi gün Armstrong'un bone ve gözlükleri sahilde insan kalıntılarıyla birlikte bulundu.

  Bir anda dalgaların arasında kayboldu! Arkadaşlarının gözünün önünde köpek balığı tarafından bütünüyle yutuldu

  MYNET|DIŞ HABERLER Avustralya'nın Yeni Güney Galler kıyısı açıklarında 63 yaşındaki Christine Armstrong ve arkadaşları suyun tadını çıkartarak yüzüyordu. Ancak bir anda köpek balığının kendilerine doğru geldiğini fark eden grup kıyıya doğru yüzmeye başladı. Kıyıya vardıklarında grup sahilde kucaklaşarak sağ kurtuldukları için mutluluklarını dile getirdiler. Ancak geriye dönük baktıklarında ise Christine Armstrong'un yanlarında olmadığını fark ettiler.

  1

  Arkadaşlarıyla birlikte yüzen Christine Armstrong'un yaklaşık 4 metrelik bir köpek balığı tarafından dalgaların arasına çekilerek bütünüyle yutulduğu ifade edildi.

  kapak1

  Ailesi tarafından yapılan açıklamada Christine'in çok sevecen bir kişi olduğunun altı çizilerek, "14 yıldır Tathra Plajı'nda yüzüyor ve sörf kulübünün deneyimli bir üyesi aynı zamanda eğitmeniydi. Yüzmek ona büyük mutluluk ve birçok arkadaş kazandırdı. Onu seven herkes, özellikle de 44 yıllık kocası Rob tarafından çok özlenecek" ifadeleri kullanıldı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler