Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni açtığı canlı yayın sırasında vurularak öldürüldü! Cinayet anları saniye saniye kameraya böyle yansıdı

  Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde yaşayan 100 bin takipçili TikToker Nesaku canlı yayın sırasında vurularak öldürüldü. Canlı yayında müzik dinleyerek kendisini cep telefonuna kaydeden Nesaku şüpheli tetikçiler tarafından vuruldu. O anlar anbean kameraya yansıdı.

  Sosyal medya fenomeni açtığı canlı yayın sırasında vurularak öldürüldü! Cinayet anları saniye saniye kameraya böyle yansıdı

  MYNET|DIŞ HABERLER Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki Complexo do Alem bölgesindeki evinin önünde müzik dinleyerek tütün mamülleri tükettiği sırada TikTok'ta canlı yayın açan fenomen isim Nesaku vurularak öldürüldü. Canlı yayın sırasında kamera şiddetli bir şekilde sallanırken bir dizi yüksek ses duyuldu.

  1

  Yerel basın daha sonra genç adamın başından da dahil olmak üzere dört kez vurulduğunu ortaya çıkardı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından fenomen isim hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahaleler yetersiz kaldı.

  2

  Asıl adı Romim olan Nesaku'nun tetikçiler tarafından öldürüldüğüne inanılıyor. Cinayetle ilgili resmi bir gerekçe açıklanmadı ancak yerel medya, olayın uyuşturucu kaçakçılığı ve organize suçla ilgili olabileceğini söylüyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler