Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Metronun ortasında direğe tutunarak dans etmeye başladılar! Sosyal medyada gündem yaratan görüntüler... Diğer yolcular şaşkınlıkla izledi

  Hindistan'ın Delhi bölgesindeki bir metroda kaydedilen görüntüler kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Görüntülerde iki kadın hareket eden metroda bir anda yerlerinden kalkarak dans etmeye başladı. O anlar sosyal medyada çok konuşuldu.

  Metronun ortasında direğe tutunarak dans etmeye başladılar! Sosyal medyada gündem yaratan görüntüler... Diğer yolcular şaşkınlıkla izledi

  Hindistan'ın Delhi bölgesindeki bir metroda iki kadın yolcu oturdukları yerden kalkarak bir anda dans etmeye başladı. Suhaag filmindeki 'Main Toh Beghar Hoon' şarkısında dans eden kadınlar diğer yolcuların şaşkın bakışlarına aldırış etmedi. O anlar sosyal medyada viral olurken tepkilerin odağına da yerleşti.

  1

  Sosyal medya kullanıcılarından biri gönderiye, "Delhi metrosunun ciddi bir kontrole ihtiyacı var, eğer bu doğruysa sosyal medya üreticileri yeni bir eğlence alanı bulmuş demektir" yorumunu ekledi.

  2

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Delhi metrosunu neden seviyorum. Sabahın erken saatlerinde direk dansını seviyorum" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler