Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gelinin eski sevgilisi düğüne katıldı! Damadın elini sıkacak gibi yaptı bir anda yumruklamaya başladı... Davetlileri şaşırtan görüntüler

  İçerik devam ediyor

  Hindistan'da gerçekleştirilen bir düğün kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Görüntülerde gelin ve damadı tebrik etmek için yanlarına yaklaşan bir adamın damadı yumrukladığı görüldü. Gelinin eski sevgilisi olduğu iddia edilen adam damadın önce elini sıkacak gibi yaptı ardından ise genç adamın suratını defalarca yumrukladı.

  MYNET|DIŞ HABERLER Hindistan'ın Racastan eyaletinde gerçekleşen düğün töreni sosyal medya için bir hayli ilginç anlara sahne oldu.

  3

  Videoda gelinin eski erkek arkadaşı olduğu iddia edilen kişi gelin ile damadı tebrik etmek için sahneye çıktı. Damat ve geline yaklaşarak elini uzatan adam ardından damadı yumruklamaya başladı.

  1

  Video, sosyal medya platformu X'te (eski adıyla Twitter) paylaşılınca kısa sürede viral oldu. O anlara sosyal medyadan yorum ve beğeni yağdı. Görüntüler 1.6 milyonu aşkın izlendi.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bir dahaki sefere davetli listesini doğru bir şekilde kontrol etmek her iki taraf için de bir öncelik olacak" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bunu şimdi yapmanın amacı nedir?" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler