Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İstanbul'un çeşitli semtlerine Atatürk portreleri bırakılarak insanların tepkileri ölçüldü! Kameralara yansıyan görüntüler viral oldu

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir sosyal deneye ait görüntüler kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekti. Görüntülerde İstanbul'un çeşitli semtlerine Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün portreleri bırakıldı. Gizli çekimlerde insanların yere düşen portreyi gördüklerinde verdikleri tepkiler yer aldı. Vatandaşların Atatürk portresine olan hassasiyetleri alkış topladı.

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün portresiyle yapılan bir sosyal deney sosyal medyanın ilgisini çekmeyi başardı. İstanbul'un çeşitli semtlerine Atatürk portreleri bırakarak insanların tepkilerini kayda alan bir sayfa gizli çekimle elde ettiği görüntüleri paylaşınca viral oldu.

  2

  "Atatürk portresini şehrin farklı lokasyonlarına bıraktık. İnsanların tepkisini gözlemledik" notunun eklendiği sosyal deneyde vatandaşların Atatürk portresini gördüklerinde verdikleri tepkileri yer aldı.

  4

  Vatandaşların büyük bir bölümünün yere düşen Atatürk portresini gördükleri anda yerden kaldırmak için hamle yaptıkları görüldü. O anlar sosyal medyada yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

  3

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Duygulandıran bir sosyal deney olmuş." yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcı ise,"İnsanın gözleri doluyor,çok büyük bir saygı" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler