Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  96 yaşındaki kadının emekli maaşını 15 yıl boyunca komşusu çaldı! "Kendi evimde yıllarca esir tutuldum"

  2. Dünya Savaşı'nda Nazilere karşı savaşan 96 yaşındaki Olga Bogdanova yıllardır yatağa bağımlı halde yaşıyordu. Yaşlı kadın kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldıktan sonra 15 yıl boyunca emekli maaşının komşusu Galina Barashneva tarafından çalındığı ortaya çıktı. Komşu komşusu Galina Barashneva gözaltına alınırken 96 yaşındaki kadın bakımevine gönderildi.

  96 yaşındaki kadının emekli maaşını 15 yıl boyunca komşusu çaldı! "Kendi evimde yıllarca esir tutuldum"

  MYNET|DIŞ HABERLER Rusya'da yaşayan 96 yaşındaki Olga Bogdanova isimli kadın 15 yıl boyunca emekli maaşının komşusu tarafından çalındığını söyleyerek manşetlerdeki yerini aldı. Şok edici olay, yaşlı kadının kalp krizi geçirdikten sonra hastaneye kaldırılmasıyla gün yüzüne çıktı.

  1

  Olga Bogdanova, komşusu Galina Barashneva'nın 21 bin 700 sterlin (yaklaşık 888 bin TL) parasını çaldığını iddia etti.Ulusal bir TV programı onun durumunu haberleştirince polis ve savcılar devreye girerek olaya ilişkin soruşturma başlatıldı. Barashneva polis tarafından gözaltına alındı.

  2

  Rusların 2. Dünya Savaşı dediği 'Büyük Vatanseverlik Savaşı' gazisi Olga, yerel basına yaptığı açıklamada, "Bir yıldır yıkanmıyorum.Saçlarım uzundu ama komşum alıp kesti. Su olmadığını söyledi. Kendi evimde yıllarca esir tutuldum" ifadelerini kullandı.

  3

  Ayrıca 96 yaşındaki kadının ısıtma olmadığı için kışın ısınmak için paltoların ve battaniyelerin altına sığınmak zorunda kaldığı evinin pencerelerinde cam yerine plastik torbaların olduğu belirtildi. Nemli bir odada kırık bir yatağa bağımlı halde yaşayan 96 yaşındaki kadın sağlık ekipleri tarafından sedyeyle hastaneye götürüldü.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler