Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Metronun ortasında koşup dans etmeye başladı! Diğer yolcuların şaşkın bakışlarına aldırış etmedi... Sosyal medyada gündem oldu

  Hindistan'ın Delhi metrosunda kaydedilen bir görüntü kısa sürede Twitter'ın gündemine yerleşmeyi başardı. Görüntülerde ismi açıklanmayan genç bir kız hareket eden metronun içinde önce koşmaya başladı ardından ise metro direklerine tutunarak dans etti. Diğer yolcuların şaşkınlıkla takip ettiği anlar sosyal medyada çok konuşuldu.

  Metronun ortasında koşup dans etmeye başladı! Diğer yolcuların şaşkın bakışlarına aldırış etmedi... Sosyal medyada gündem oldu

  Hindistan'ın Delhi metrosu yolcularını şaşkına çeviren bir dans performansıyla yine sosyal medyanın gündemine yerleşti. Hayvan desenlerinden oluşan bir etek ile bluz giyen bir kadın önce metronun ortasına doğru koştu ardından ise direklerin arkasına geçerek twerk yapmaya başladı. O anlara sosyal medya kullanıcılarından adeta yorum yağdı.

  1

  Diğer yolcuların şaşkınlık dolu bakışlarına aldırış etmeyen genç kızın dans performansı sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "İlk videoda teyzenin paha biçilemez ifadeleri var" yorumunu ekledi.

  2

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Hükümet yakında buna karşı harekete geçebilir ve metro biletlerine eğlence vergisi uygulayabilir" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler