Mynet Trend

Scarlett Johansson ve Adam Driver’a, Santa Barbara Uluslararası Film Festivali’nden ödül!

Marriage Story filminin başrollerini paylaşan Scarlett Johansson ve Adam Driver’a, Santa Barbara Uluslararası Film Festivali’nden Yılın Üstün Performansları ödülü takdim edilecek.

Scarlett Johansson ve Adam Driver’a, Santa Barbara Uluslararası Film Festivali’nden ödül!

Noah Baumbach yönetmenliğindeki Marriage Story adlı filmde başrolleri paylaşan Scarlett Johansson ve Adam Driver, ödül sezonuna hızlı bir başlangıç yaptı. İkili, Santa Barbara Uluslararası Film Festivali’nde Yılın Üstün Performansları kategorisinde ödül almaya hazırlanıyor. Ödül töreni, 17 Ocak tarihinde gerçekleşecek.

medium_2019-10-17-47cfdbd033

Dünya prömiyerini 76. Venedik Film Festivali’nde yapan film, karmakarışık bir evliliğin, iki sanatçıyı bölerek, çocuklarına ve yaratıcı arayışlarına nasıl müdahale ettiğinin bir portresi... Frances Ha'nın yönetmeni Noah Baumbach'ın yönetmenliğinin yanı sıra senaryosunu da üstlendiği film Eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde seyircilerin karşısına çıktı.

MARRIAGE STORY FİLMİNİN KONUSU

Bir yönetmen olan Charlie ve oyuncu olan eşi Nicole'un çalkantılı boşanma süreci, çocuklarının velayeti işin içine girince daha da kızışıyor. Charlie projelerini sürdürmek için New York'ta kalmak istiyor, Nicole ise kadrosuna katıldığı televizyon dizisi için Los Angeles'a gitmek istiyor. Uzun zaman boyunca içlerinde gömülü kalmış kızgınlıklar da bu giderek agresifleşen boşanma sürecinde ortaya çıkıyor...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler