MAGAZİN

Seda Sayan'ın yeni programı başlıyor

Seda Sayan, yeni programı 'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' ile 23 Aralık Pazartesi günü, Kanal D ekranında sevenleriyle yeniden buluşuyor.

Seda Sayan'ın yeni programı başlıyor

Hafta içi her gün ve saat 12.15'te ekrana gelecek olan 'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' canlı olarak yayınlanacak.

'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin'de neler olacak?

'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin', gelinlerin kaynanalarıyla yarışacakları, yarıştıkça da damatları zora sokacakları, ödüllerle dolu eğlenceli bir yarışma programı.

'Kaynana Gelin, Seda'ya Gelin'de; rekabet kadar, yarışmayı ve eğlenmeyi seven her gelin- damat- kaynanaya yer var.

Seda Sayan'ın dillere destan ödül yağmurundan nasibini alacak olan gelin ve kaynanalar, ev işlerinde maharetlerini gösterirken, kahkahalarla izlenecek, birçok hareketli oyunu da birbirine karşı oynayacaklar.
Canlı orkestrası, Türk gelenek ve alışkanlıklarından oluşan heyecan dolu oyunları, eğlencesi, kahkahası ve bitmez gelin - kaynana çekişmesiyle "Kaynana Gelin Seda'ya Gelin", izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday.

Okuyucu Yorumları7 yorum
 • 20 Oy
  HALA SUNA PROGRAM YAPTIRIYORLAR
 • 18 Oy
  tam kurtulduk demiştik
 • 18 Oy
  seda sayan başta olma üzere ve diğerlerinin yaptığı kadınlar için yapılan sabah kuşağı programlarını yıllardır bıkmadan izleyen kadınların aklından şüphe duyarım.
 • 14 Oy
  günün en boş saatlerini itelemişler modası geçmiş kadırgalı bozuntusuna. bu gibi cahilleri zamanında adam edenlerin forsu buraya kadar demek ki.
 • 14 Oy
  bıktık ey Aydın doğan bu kadın dan daha tvlerınde iş veriyorsun şuna..
 • 9 Oy
  çok lazım sanki...
 • 6 Oy
  SAHTEKAR DOLANDIRICI, SEDA SAYAN MARKET DİYE ORTAYA ÇIKTI KAÇ KİŞİYİ KANDIRDI, ALDATTI. AMA BU ŞAKŞAKÇI HALKA VE YALAKA BASINA LAYIKTIR.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.