MAGAZİN

Selin Ciğerci üzerinde servet taşıyor! Yüzüğü ve saatinin fiyatı gündem olunca...

Kendi kozmetik markasını kuran ve iş hayatında başarılarıyla gündeme gelen Selin Ciğerci'nin saati ve yüzüğünün fiyatı olay oldu.

Selin Ciğerci üzerinde servet taşıyor! Yüzüğü ve saatinin fiyatı gündem olunca...

Eşi Gökhan Çıra’yla Çeşme’de tatil yapan Selin Ciğerci, önceki gün Alaçatı’da görüntülendi. Ciğerci, takılarıyla dikkat çekti. Ciğerci’nin dev pırlanta yüzüğünün 6 milyon 25 bin lira değerinde olduğu iddia edildi. Rolex marka saati de 3 milyon 165 liradan satılıyor. Ayağındaki Hermes marka terliklerin fiyatı ise 7 bin lira.

Ciğerci 2. Sayfa'da yer alan bu haberi görünce sessiz kalmadı. Uzun zamandır kendi markasıyla yoğun bir çalışma temposunda bulunan Ciğerci paylaşımın altına şunları yazdı:

"Eksik yazılmış düzeltme yapıyorum direkt benden duyun yüzük 11 milyon ayrıca foto altına yazılan yorumları az çok tahmin ediyoruz çalışıyorum kazanıyorum çok şükürler olsun yardımlarımı yapıyorum. Vergi kaçırmıyorum ayrıca başkaları gibi sahte takip gerçek demiyorum. KENDİM ALDIM BAŞKASINA ALDIRTMADIM
ALLAHIM HERKESE NASİP ETSİN KENDİ KAZANDIĞI HELAL PARA İLE ZEVKİNİ SÜRDÜRMEYİ..."

"AKLI KALMASIN İSTİYORUM"

Selin Ciğerci, bir soru üzerine Bodrum’u Çeşme’den daha çok sevdiğini söyledi. “Gökhan’ın çoğu futbolcu arkadaşı Çeşme’de, onlarla vakit geçirmek istiyor” diyen Ciğerci, şöyle devam etti:

Ekran Alıntısı

“Eşim gece hayatını pek görmediği için o ortamları bilmiyor. Ben de bunları yaşasın ki aklı kalmasın istiyorum. Gezsin, tozsun, arkadaşlarıyla eğlensin. Yanlış yaparsa kendine yapar.” (Uçankuş)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler