MAGAZİN

Selin Şekerci'den türkü sürprizi

Kapadokya'da çekimlerine başlanan ve çok yakında FOX TV'de izleyiciyle buluşacak olan "Çoban Yıldızı" dizisinin heyecenla beklenen ilk fragmanı yayınlandı. Dizinin duygu yüklü tanıtımına Selin Şekerci'nin söylediği türkü damgasını vurdu.

Selin Şekerci'den türkü sürprizi

Most Production'ın yapımcılığını, Gül Oğuz'un yönetmenliğini üstlendiği ve Gülizar Irmak'ın senaryosunu kaleme aldığı, başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar'ın rol aldığı yeni dizi "Çoban Yıldızı"nın ilk tanıtımı dün gece yayınlandı. Dizinin sosyal medya hesaplarından akşam tanıtımın gireceğini duyan sevenleri gün boyu yaptıkları paylaşımlarla diziyi trend topic listesine soktular.

Heyecanla beklenen ilk tanıtımın sürprizi ise dizinin başrolünde rol alan güzel oyuncu Selin Şekerci'nin seslendirdiği türkü oldu. 'Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim' türküsünü söyleyen Şekerci, sesiyle de seyircileri büyüledi.

Kapadokya'nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul'a uzanan soluk soluğa izlenecek gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesini anlatan dizinin oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Serhat Süha Özcan, Aysun Metiner, Feyza Işık, Sahra Şaş, Taygun Sungar, Elif Çakman Öztürk, Özlem Çakar ve Neslihan Can gibi usta ve genç birçok oyuncu yer alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön