MAGAZİN

Semiha Yankı'dan seksi pozlar

Semiha Yankı'dan seksi pozlar

Sosyal medyada paylaştığı bikinili pozlarıyla son zamanlarda gündeme gelen 58 yaşındaki şarkıcı Semiha Yankı, dikkat çeken vücudunun sırrını ilk kez açıkladı. '18'lik değilim, olsam olsam 45'liğim' diyen Yankı, genç kalmanın sırrını anlattı.

Oryantal Asena'nın objektifine poz veren Semiha Yankı, Instagram sayfasından paylaştığı bikilini pozlarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. 58 yaşında olan ama 18'lik kadın yorumu yapılan Yankı, formda kalmanın sırrını da şu sözlerle açıklıyor:
'18 DEĞİLİM'

'18'lik değilim, olsam olsam ancak 45'liğim. Benim sırrım kendimi yormamak, dingin ve stressiz yaşayıp hayatı sevmek ve pozitif düşünmek.'
'ÖZEL BİR ŞEY YAPMADIM'

Gazetevatan'dan Melis Güvenç'e konuşan Semiha Yankı sözlerine devam ett: '58 yaşıma gelmişim bende ne arar kas, bacak sıkılığı. Benim de illa selülitlerim ve sarkmalarım var ama gözle görülür değil. Çok kilo alıp vermediğim, kendime, yememe, içmeme dikkat ettiğim için yaşıtlarımdan daha iyi durumdayım. Yapı gereği uzun yıllar hep 40 kiloydum. Belki de Allah bana cömert davrandı. Sadece 45 yaşımdan sonra her sene bir kilo aldım. Şu an 53 kiloyum. Ve 18'lik değilim. Olsam olsam ancak 45'liğim. Özel bir şey yapmadım. Ne diyet yaparım ne de spor.
'BENİM SIRRIM...'

Hiç alkol kullanmadım. Sadece balık lokantasına gittiğimde balığın yanında tadımlık rakı veya şarap alırım. Gece hayatım ve yorgunluklarım olmadı. Hayatım pijama, terlik, televizyon olarak geçti. Gece sahne alırım ama işim bittiğinde vakit kaybetmeden eve gelir makyajımı siler hemen uyurum. Benim sırrım kendimi yormamak, dingin ve stressiz yaşamak, hayatı sevmek ve pozitif düşünmek."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
tipe bak ahı gitmiş vahı kalmış
@eybirgen_34 kadınlardan anladığın pek söylenemez.
semiha ellerin buşlaşıkçı eli gibi akıllı dur semihe bu yaştan sonramı.
@kemler ulan gerzek bulasikci eliyle niye ornek veriyorsun ekmegini kazaniyorlar o ellerle bu kadinla ne alakasi var koftehor
Azgin kedi
Geri Dön