Sen Çal Kapımı 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in dizisi Sen Çal Kapımı'nın konusu nedir?

Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in başrollerde oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinden ilk fragman yayınlandı. Ekranların yeni romantik komedi dizisi olan Sen Çal Kapımı yaz aylarında yayınlanacak. Dizi reytinglerde başarı gösterirse Eylül'deki yeni sezonda da devam edecek. Peki Sen Çal Kapımı konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Fox TV'de ekrana gelecek olan Sen Çal Kapımı dizisinden ilk fragman.

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı Sen Çal Kapımı güçlü oyuncu kadrosuyla Haziran ayında FOX izleyicisiyle buluşacak.

sen çal

SEN ÇAL KAPIMI KONUSU NEDİR?

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir.
Kerem Bürsin 1
Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.
Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.
Hande Erçel

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCULARI KİMLER?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e; dizide Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler eşlik edecek.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin 1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Hande Erçel varsa en fazla 5 bölüm şansları var....Ne buluyorlar bu kızda anlamış değilim.
var ya birbirlerine hiç ama hiç yakışmamışlar!! dizi daha başlamadan kaybetti
handenin en büyük hatası partnerini doğru seçememesidir.... 5 bölüm değil 3 bölüm le biter bu dizi...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler