MAGAZİN

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'den müjdeli haber! "Yaza düğün var"

Özge Gürel, dijital platformda yayınlanacak 'Hayaller ve Hayatlar' dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan 34 yaşındaki güzel, kendisi gibi oyuncu olan ve şimdilerde 'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinde rol alan Serkan Çayoğlu ile 2022 yazında evlenecekleri yönünde basına yansıyan haberleri doğruladı.

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'den müjdeli haber! "Yaza düğün var"

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan ‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisinin çekimleri Nişantaşı’nda devam etti. Soğuk havaya rağmen kamera karşısına geçen Özge Gürel, çekim arasında gazetelerin sorunlarını cevapladı.

"HABERLER DOĞRU"

Güzel oyuncu, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Serkan Çayoğlu ile yaz aylarında evlenecekleri yönünde çıkan haberler hakkında açıklamada bulundu.

6156a81286b2472e348a4f6e

Özge Gürel, "Evet doğrudur. Yazın olacak ama tarihi net olarak belli değil. Serkan’ın işleri yeni bitti. Benim işim yeni başladı. Bir türlü bir araya gelip organizasyon yapmadık" dedi. 34 yaşındaki oyuncu, yeni dizisi hakkında, “Çalışmayı çok özlemiştim. İlk fragman yayınlandı, tepkiler çok güzel. Dört kadının çok tatlı bir hikayesi, kadro şahane" diyerek heyecanını dile getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler