Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sevenlerini heyecanlandırdı! The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, merakla beklen filminden sahne paylaştı

  Başrolünü Robert Pattinson’un üstlendiği The Batman karakterinin yeni filmi 4 Mart 2022 tarihinde sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Serinin son halkasına dair hayranlarının merakı artmışken yapımın yönetmeni ve senaristi Matt Revess filmden bir sahnenin yüksek çözünürlüklü klibini yayınladı.

  Sinema ve çizgi roman dünyasının ikonik karakterlerinden biri haline gelen Batman’ın son filmi büyük bir heyecanla bekleniyor. Robert Pattinson’un başrolünü paylaştığı yapımın vizyon tarihi için geri sayım başlamışken yönetmeni filmden bir sahneyi hayranlarıyla paylaştı.

  “ÇOĞUNUZ İNTERNETTE GÖRMÜŞSÜNÜZDÜR”

  Bruce Wayne'in bir kilisedeki cenaze törenine katıldığı anda The Riddler tarafından hazırlanan kötü bir sürprizle karşılaştığı sahne geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılmıştı. Matt Reeves, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Çoğunuz internette dolaşan, The Batman'den bu sahneyi görmüşsünüzdür. Ben de bu videoyu 4K olarak Vimeo'ma koymaya karar verdim." açıklaması yer alıyor.

  İŞTE O SAHNENİN DETAYLARI

  Klipte, belediye başkan adayı Bella Reál (Jayme Lawson), Gotham Belediye Başkanı Don Mitchell'in (Rupert Penry-Jones) cenazesinde Wayne'e yaklaşıyor. Reál, merhum Martha ve Thomas Wayne hakkında "Gerçekten bu şehir için daha fazlasını yapıyor olabilirsiniz. Ailenizin bir hayırseverlik geçmişi var, ama söyleyebileceğim kadarıyla, hiçbir şey yapmıyorsunuz." diyor. Tam o sırada Bruce Wayne, belediye başkanının küçük oğlunu kiliseye hızla giren bir araçtan kurtarmak için harekete geçiyor. Aracın içinden, Ridler'dan (Paul Dano) Batman'e özel bir mesaj ve kiliseyi havaya uçurmak üzere ayarlanmış bir bomba taşıyan kayıp Bölge Savcısı Gil Colson (Peter Sarsgaard) çıkıyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler