Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sevgilisinin kendisini aldatıp aldatmadığını küçük bir internet ayarıyla kontrol etti! 'Tesadüfen buldum' dedi... Sosyal medyada gündem yarattı

  Bir TikTok kullanıcısı sosyal medyadan yaptığı paylaşımında evdeki Wi-Fi ayarlarını karıştırarak öğrendiği bir durumu hayranlarıyla paylaştı. TikTok kullanıcısı, sevgilisinin internet kullanımına ve çevrimiçi ilgi alanlarına ışık tutacak bir teknoloji hilesini paylaştı.

  TikTok'ta Abby Paige ismiyle paylaşım yapan bir kadın sevgilisinin telefonunu gizlemesine rağmen Wi-Fi'a bağlı olduğu zamanlarda tüm internet geçmişine ulaşabildiğini söyledi. 500 binden fazla izlenmeye ulaşan TikTok paylaşımında WiFi hizmetinin, diğer kullanıcıların ağda neler yaptığına ilişkin gerçeği ortaya çıkartabilecek şekilde ayarlanabileceğini söyleyen Paige, "Bunu kazara yaptım. Niyetim kesinlikle bu değildi" dedi.

  SOSYAL MEDYA UYGULAMALARINDAKİ HAREKETLERİ BİLE GÖSTERİYOR

  3

  Wi-Fi uygulamasının "İnsanları Yönet" özelliğini tesadüfen bulan Paige bu bilgiyi TikTok'tan paylaşınca sosyal medyada gündem oldu. Bu araçla her kullanıcı için bir dereceye kadar alışkanlıklarını takip edecek bireysel profiller oluşturulabiliyor. Spesifik olarak bu, belirli kullanıcıların bir hafta öncesine kadar ne zaman ve ne kadar süreyle aktif olduklarını takip edebiliyor. Aynı zamanda kişinin Instagram veya X gibi en çok kullandığı sosyal programları da gösterebiliyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler