Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades aşka kapılarını yeniden açtığını duyurdu! “Artık hazırım”

  Ocak ayında oğlu Milo’yu dünyaya getiren eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, uzun süredir devam eden aşk orucunu bozmaya hazır olduğunu dile getirdi. Bekar bir anne olmanın zorluklarından söz eden Rhoades, uzun süreli bir ilişkiye artık hazır olduğunu belirtti.

  Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, ilk hamileliğinin sonrasında oğlunun babasının adını gizlemeyi tercih ederken o dönemde kendisinin istenilmediğini düşündüğünü itiraf etti. İlk hamileliğinin sonrasında özgüven eksikliği yaşayan ve aşka küsen Rhoades, şimdilerde hayatının aşkını bulmaya hazır olduğunu açıkladı.

  “KIZIM OLSUN İSTİYORUM”

  2

  25 yaşındaki Rhoades yetişkin film yıldızı kariyerinden istifa ettikten sonra mankenlik yapmaya başladı. Yetişkin modeller Olivia Davis ve Alexa Adams ile ev sahipliği yaptığı podcast Three Girls One Kitchen'da aşka dair samimi itiraflarda bulunan Rhoades artık yeni bir ilişki için hazır olduğunu açıkladı.

  Podcastin son bölümünde hayatında birçok şeyin değiştiğini itiraf eden Rhoades, “Son iki hafta içinde içimde büyük bir şeylerin değiştiğini hissediyorum. Yeni bir ilişkim oldu ve sonra kısa sürede sona erdi. Artık uzun vadeli bir ilişki arzu ediyorum ve kızım olsun istiyorum” dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler