Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızı Mia Malkova sosyal medyanın limitlerini tanımadı! Transparan iç çamaşırı takımıyla pozları olay yarattı

  Dünyaca ünlü yetişkin film yıldızı Mia Malkova sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Sosyal medyada 11.3 milyon takipçisi bulunan Malkova hayranlarının nabzını yükselten cesur bir paylaşıma daha imza attı. Fenomen isim transparan iç çamaşırı takımıyla koltukta poz verdi. Paylaşımı sosyal medyayı salladı.

  Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mia Malkova durmak bilmiyor. Sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek hayranlarından tam not alan fenomen isim bu kez transparan iç çamaşırı takımıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Koltuğa oturarak öne doğru eğildiği pozunda göğüslerini ön plana çıkartan fenomen ismin gönderisi beğeni rekoru kırdı.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  kapak mia

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği gönderisine Malkova binlerce beğeni ve yorum toplamayı başardı. Fenomen isim gönderisine “Anne mi? Pardon” notunu ekledi. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Malkova’nın güzelliğini öven yorumlarda birleşti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler