Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızı Angela White sosyal medyada yine çok cesur! Göğüslerine bikinisi dar geldi

  Dünyaca ünlü yetişkin film yıldızı Angela White sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde adından söz ettirmeye devam ediyor. Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan fenomen isim geleneğini bozmadı ve yeşil cesur bikini takımıyla verdiği pozlarla hayranlarını mest etmeyi başardı.

  Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran yetişkin film yıldızı Angela White yine Instagram geleneğini bozmadı. Hayranlarının karşısında White bu kez yeşil bikini takımıyla çıktı. White’in kendisini kameraya aldığı anlar kısa sürede hayranlarının beğenisi kazandı.

  MİNİCİK BİKİNİSİYLE GÜNDEM YARATTI

  angel5

  Sosyal medyada yaklaşık 9.5 milyon takipçisi bulunan Angela White göğüslerin küçük gelen bikinisiyle hayranlarının nabızlarını yükseltmeyi başardı. Fenomen ismin gönderisine “Marslı bir erkek arkadaş bulmak için bu gezegeni terk ediyorum” notunu ekledi.

  -kapak3

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Bu kadar güzel olmayı nasıl başarıyorsun?” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Beni de götür lütfen dünyayla işim bitti”yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler