MAGAZİN

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'nın doğum gününü böyle kutladı

Şeyma Subaşı, sevgilisi Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kısa bir video ve yazdığı romantik satırlarla kutladı. Eylül ayında evlenecek olan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, vakitlerinin büyük bir çoğunluğunu birlikte geçiriyor. Subaşı, yaptığı son paylaşımla aşkını bir kez daha ortaya koydu.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'nın doğum gününü böyle kutladı

Acun Ilıcalı'nın doğum gününü, çektiği kısa bir video ve "İyi ki doğmuş benim dünyam. En büyük mutluluk sebebim ve yarim… İyi ki doğdun Acun" sözleriyle kutlayan Şeyma'nın bu paylaşımı kısa sürede 700 binin üzerinde görüntülenme ve bir o kadar da beğeni aldı.

Iyi ki dogmus benim Dunyam???? En buyuk mutluluk sebebim ???? ve yarim ????☺️????❤️???? #happybirthdayAcun @acunilicali ????

Seyma Subasi (@seymasubasi)'in paylaştığı bir gönderi ()

Şeyma daha sonra da pasta kesilirken ve Dominik'te kutlama yapılırken çekilmiş fotoğrafları da paylaştı.

Yapımcı Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, Instagram hesabından gelinlikli fotoğraf paylaşmış ve evleneceğini söylemişti. Acun Ilıcalı ise evleneceklerini yineledi. Çift eylül ayında dünyaevine girecek.

Şelma Subaşı Instagram'ı çok sık ve başarıl kullanan ünlülerden. Her paylaşımına beğeni yağıyor her paylaşımı bol bol konuşuluyor.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler