Şeyma Subaşı'dan estetik açıklaması: 'Küçük dokunuşlar var'

Sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştığı gönderilerle magazin dünyasının gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, estetik yaptırdığı yönündeki iddialarla ilgili ilk kez konuştu. Estetik iddialarını yalanlayan Subaşı, "Sadece küçük dokunuşlar var" dedi.

Şeyma Subaşı'dan estetik açıklaması: 'Küçük dokunuşlar var'

Estetik yaptırdığı iddialarıyla sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı YouTube kanalından paylaştığı videoda, "Herhangi bir estetik operasyon geçirmedim. Sadece burnumun üstüne dolgu koydurdum ve bazen de botoks yaptırıyorum. Onu da yüzümün fresh gözükmesi için. Yani yüzümde estetik yok, cerrahi yok. Küçük dokunuşlar var." açıklamasını yaptı.

5dd40ad7ae298b2d71c30585

KALÇASINI KALDIRTMIŞTI

Şeyma Subaşı bir süre önce de kalçasını kaldırtmıştı. Güzellik merkezinde kalça kaldırtan Subaşı o anları, "30 dakikada 20.000 bin squat etkisi mi? Keşke her işimi 30 dakikada halledecek başka makineler de olsa" notuyla yayınlamıştı.

5dd40c10ae298b2d728fca8c

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Allah askina su gereksiz insani artik haber yapmayin
Çok önemli cook adaletine tüküreyim dünya adaletine böyle düzen olmaz olsun soytarılar kral krallar soytarı bu kadın kimdir mesleği diplomasi nedir gerçekten haber değeri varmi bu haberi yapan arkadaşlar gerçekten haber arıyorsanız halka sorun beler okuyor bitiyor millet intihar ediyor neden araştırın hadi
Kalitesiz insanların hayatı oyuncak misali elden ele dolaşır en sonunda kimsenin kullanmadığı bir çöpte bulunur.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler