MAGAZİN

Sibel Tüzün Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti!

Sibel Tüzün Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti!

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması ile Londra’ya yerleşti. Artık İngiltere'de yaşamaya başlayan Sibel Tüzün, 2006 yılında 'Süperstar' şarkısıyla Türkiye’yi Eurovision Şarkı Yarışmasında temsil etmişti.

Ankara Anlaşması ile İngiltere’de yaşamayı seçen ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla artık Londra’da yaşayacağını duyurdu.

49 yaşındaki Sibel Tüzün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Ben de Ağustos 2020 tarihinde Ankara Antlaşması ile İngiltere'ye geldim ve çocuklarımla birlikte Londra'lı oldum. Banka, ev, okul,şirket işleri tamamlayınca sosyalleşmeye anca fırsat bulabildim"

sibel3213

ANKARA ANLAŞMASI NEDİR?

Ankara Antlaşması (European Community Association Agreement - ECAA ), 1963 yılında Almanya, Fransa ve Benelüks ülkeleri ile Türkiye arasında Ankara'da imzalanmıştır. Bu antlaşma çerçevesinde hayata geçirilen Ankara Anlaşması (ECAA) Vizesi, Avrupa Birliği ile işbirliği anlaşması bulunan ülkelerin vatandaşlarına İngiltere Birleşik Krallığı’nda kendi işini kurma ve İngiltere’de yerleşik yaşama hakkı sağlayan vize tipidir. Ankara Antlaşması İngiltere vizesi başvurusunda bulunan kişilerin İngiltere’de iş yeri açma, işçi çalıştırma zorunluluğu yoktur. Kişi eğitimini aldığı ya da meslek edindiği iş ile ilgili alanda çalışabilmektedir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Yani yine parası olanın gidip ikamet edeceği bir yer . Zaten ne kadar avrupa sevici varsa keşke hepsi çekip gitse Ülkemizden
Bunlar unutulmamalı, yarın inşallah ülkemiz güçlü olduğunda bunlar geri gelmek istediğinde ülkemize sokulmamalı.
Sanane. sende git o zaman. kiskanma
sen inaniyon mu ulkenin guclu olacagina lafla peynir gemisi yurumez bunca yil.bu ulkedesin ne faydan var ulkeye neyi icad ettin neyi bulus buldun allah bilir vergini bile zamaninda odemeyenlerdensin
aşırı dozda a haber almışsın kardeş şuan orta segment bir Avrupa ülkesi kadar güçlü değiliz
bizden kazandıkları paraları yurtdışında yiyorlar, haram olsun
Geri Dön