Sigara İçenler İçin Hayat Kurtaran Basit Karışım

Sigara içmek yüksek derecede bağımlılık oluşturma riskine sahip ve sigara içen herkes acı bir şekilde bunun farkında. Çeşitli rahatsızlıklar sırf sigara içmek yüzünden ortaya çıkabilir. Bunlardan bazıları tümör, hipertansiyon, felç, kalp rahatsızlıkları, nefes darlığı, tekrarlayan bronşit, amfizem,

Sigara İçenler İçin Hayat Kurtaran Basit Karışım

Sigara içen kişiler bırakmanın zor olduğuna tamamen inanıyorlar, ancak bilmelisiniz ki bir kere bıraktığınızda yararlarını çok kısa bir süre içerisinde göreceksiniz. Bu yazıda size uzun bir süre sigara içtikten sonra gördüğünüz zararı geri döndürecek ve akciğerlerinizi temizleyecek mucizevi bir içecek sunacağız. Bu içeceği hazırlaması hiç de zor değil ve kısa zamanda hiç olmadığı kadar yenilenmiş hissetmeye başlayacaksınız.

Yıllarca süren yemin ve inkâr mantıklı kanıtların ağırlığının altında yok oldu ve bu eğilim birden bire toplumsal olarak tatmin edici eğilime yön değiştirdi. Bu günlerde sigara içmek bir bağımlılık gibi görülüyor. Bugün, bu talihsiz eğilim toplumsal olarak küçülmeyi bile tetikleyebilir.

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi’ne (CDC) göre sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde 16 milyondan fazla kişi sigara içme sonucu ortaya çıkan bir tıbbi rahatsızlıkla yaşıyor. Sigara içme kaynaklı ortaya çıkan bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden her kişiye karşılık 30’dan fazla kişi bağımlılığa sağlığını feda ediyor.

Sigarayı bırakınca kilo almamak için bunları yapın!

Bu sevimsiz alışkanlığı bırakan kişiler pek çok faydasını görüyorlar. Haftalar ya da aylar içinde akciğerlerinin kalitesi eski haline dönüyor, ses aralıkları genişliyor, tat alma kapasiteleri genişliyor ve tansiyonları normale dönüyor. En önemlisi tümör ve diğer hayati tehlike oluşturan hastalıkların gelişme riski düşüyor.

Sigaranın verdiği diğer zararları görmek için tıklayın!

Önceden sigara içenlerin akciğerleri oldukça zararlı ve tehlikeli maddelerden oluşan bir çöplük kaplı olarak kalıyor. Dolayısıyla, bu kişiler sigarayı geri dönmemek üzere bıraksalar da hastalıklar ve rahatsızlıklar için potansiyel riskler taşıdıkları anlamına geliyor.


Size göstereceğimiz bu formül akciğeriniz için inanılmaz bir içecek içeriyor ve alacağınız sonuçtan oldukça memnun kalacaksınız.

Hazırlamak için ihtiyacınız olan malzemeler:

2 yemek kaşığı zerdeçal

Bir başparmak boyu civarında zencefil kökü

1 adet orta boy soğan

1tatlı kaşığı bal ve bir litre su.

Öncelikle suyu bir tencereye boşaltın ve fokurdayana kadar ısıtın. Bu arada, soğanı ve zencefil kökünü dörde bölün. Malzemeleri suya ekleyin ve beraber kaynatmaya devam edin.

Zerdeçalı ekleyin ve daha sonra ısıyı düşürün. Tamamı büyük ölçüde azalana kadar ısıtmaya devam edin. En sonunda balı ilave edin. Sıvıyı bir kaba dökün ve soğumaya bırakın. Buzlukta saklayın.

Düzenli olarak sabahları aç karnına iki yemek kaşığı ve daha sonra yatmadan önce iki yemek kaşığı içmeniz gerekiyor. Sadece birkaç günde daha iyi hissetmeye başlayacaksınız!

Bu malzemeler yararları şimdi kesin olarak anlaşılan homeopatik ilaçlar. Zerdeçal omega 3 doymamış yağ oranından zengin ve kansere ve virüse karşı savaşmasıyla biliniyor. Ayrıca vitaminler ve minerallerce zengin. Soğan da aynı şekilde kansere karşı savaşmasıyla biliniyor ve direnç sisteminizi tamamıyla destekleyecek. Zencefil uzun zamandır geleneksel olarak akciğerlerden vücut sıvılarını atmak için kullanılan bir bitki.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
SİGARA İÇENLERİN HAYATINI KİMSE KURTARAMAZ SADECE KENDİLERİ KURTARABİLİR 25 YIL İÇTİM ÖLÜMÜN EŞİĞİNDEN DÖNDÜM BIRAKTIM ŞİMDİ MERMİ GİBİYİM NE OLUR İÇMEYİN KANSER OLMADAN ÖNCE BIRAKIN SONRA ZATEN BIRAKIYORSUNUZ
Tamamı büyük ölçüde azalana kadar ısıtmak ne demek, bir oranı yok mu
buzlukta saklayın ne demek, donmuş olan şeyi sabah akşam 2 kaşık nasıl içeriz Bu Dolabında olmasın o..
22 yıl içtim.7 yıldır içmiyorum..sigara içmemenin lezzetini tadan bir daha ağzına vurmaz..Ciğeri zaten zamanla veya doktora gidersen bi şekilde temizler..Lütfen içmeyin...Sigara yüzyılın vebasından başka bir şey değildir.
oo boş işler ya:))) sigarayı bırak akşamlarıda yoğurt tüket gün içindede soğan yada sarımsak:)))
şükürler olsun bırakalı tam 1 sene oldu darısı nice senelere.içmeyin arkadaşlar vallahi billahi içmeyin pişman olursunuz
1+ 3/4 bardak şeker BUNU açıklarmısınız. ben birbuçuk bardaktan çok algıladım hangsi. tam yazarsanız.
@yukselaktas76 1 bardak+1 bardaktan biraz az yani toplamda 1.75 bardak :)
bence cok ta fazla kaynatmayalım karısım bırbırıne gecsın ıyıcı hava soguk soguk balkonda durabılır oylede kullanabılırız onemlı olan bu tarıfı yapmak
''Tamamı büyük ölçüde azalana kadar ısıtmaya devam edin.'' peki bu ne demek?
YAHU... İŞİ UZATMADAN.. ANLATSANIZ.. ???
Diğer Haberler