MAGAZİN

Sıkıysa şimdi aldat

Kaya Çilingiroğlu, Avşar'ın aksine Feraye Tanyolaç'a hiç ihanet etmediğini itiraf edince sanatçıdan yanıt geldi

Sıkıysa şimdi aldat

Yıllar önce Hülya Avşar'ı aldatarak olay olan Kaya Çilingiroğlu, canlı yayında yaptığı bir itirafla ihaneti yeniden gündeme getirdi. Çilingiroğlu, katıldığı canlı yayında eski eşi Hülya Avşar'ı birçok kez aldattığını söyledi ve ekledi: "Şimdiki eşimi hiç aldatmadım." Bu sözlerin ardından gözler Hülya Avşar'a çevrildi.

Avşar Kızı da eski eşine anında cevap verdi. Hülya Avşar, YENİ yazısında Kaya Çilingiroğlu'na meydan okudu. Ünlü sanatçı, "Aldatmak aslanın midesinde" isimli yazısında teknoloji nedeniyle artık çapkınlık yapılmadığının altını çizerek eski eşine büyük bir taş attı.Avşar ile Kaya Çilingiroğlu 1997'de Paris'te evlendi. Çift, Çilingiroğlu'nun Avşar Kızı'nı Feraye Tanyolaç ile aldatması sonucu 2005 yılında ayrıldı.

[

HÜLYA AVŞAR KAYA ÇİLİNGİROĞLU](http://birbak.mynet.com/galeri/hulya-avsar-kaya-cilingiroglu/10449/793611)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
adamın en büyük hatası seninle evlenmekmiş zaten. sen bile köşe yazısı yazıyorsan artık diyecek bir şey kalmadı. çivisi çıkmış bu ülkenin demek ki.seni her erkek aldatır bence.
tek sığındığınız şey güzellik.. daha hiç ben iyi şarkıcıyım yada oyuncuyum dedğini duymadık hep güzelim hep güzelim.. eeee güzellikte çok işe yaramıyomuş demek ki.........
Hülya avşar aldatılır mı yaw.. ayna ayna söyle bana bu dünya da hülya avşardan güzeli, cilvelisi,hayat dolusu var mı? yookkkkkkkk... yani hülya avşar gibi bir eşim olsun.. ama 6 aylık ömrün var desinler..kabul derim.. ve 6 ayımı hülya ile 60 yıl yaşamış gibi değerlendiririm.. hoş hanım arkadaş.. kaya ya anlam veremedim..ama aşk bu ota da konar mokada derler ya..kayada gitti kondu bir yere..:))
şu tipsiz haliyle hülya gibi bir kadını aldatıyorsa söylenecek söz yok.
hülyacim sen hic merak etme, suraya yaziyorum: keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.
hülya sayesinde tanındı mal şimdi arka tarafı göklerde gavatın
İHANETE NEDEN CAPKINLIK DIYOR BU BAYANLAR KOCALARINI ALDATSA KARIM CAPKINLIK ETTIMI DIYOR ERKEKLER İNSAN KENDINI 2.SINIF GÖRÜRMÜ İNSANLAR EŞİTTİR BEKARMIKI BU ADAMLAR CAPKINLIK KADINLARI KULLANMAK DEGILMI NASIL GÜZEL ÖVÜNECEK BİŞEY OLUYORKI BAYAN İSTESE BILE YANLIS BİŞEY BU EVLI DEGILSIN HAYAT KADINLARI BILE HAMILE KALIYOR KULLANILIYOR YAZIK GUNAH YA ERKEKLER NAMUSLU OLSA BUNLARIN HİÇBİRİ OLMAZ ERKEK ADAMA YAKISMAZ BÖYLE DÜŞÜNÜLSE HER BAYAN BAKIRE OLURDU İSTEDIGINIZ GİBİ
Diğer Haberler