Sıla konserlerini iptal etti! Sosyal medyadan duyurdu

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Pınar Barış Harekatı dolayısıyla hafta sonu Harbiye'de vereceği konserlerini iptal ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Sıla konserlerini iptal etti! Sosyal medyadan duyurdu

Ünlü şarkıcı Sıla paylaşımında, "Çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum" ifadelerini kullandı. Konserlerini iptal eden Sıla'ya sosyal medyadan destek mesajları geldi.

sıla

Sıla Gençoğlu paylaşımında şunları yazdı:

"Dün akşamüstünden beri büyük bir üzüntü, huzursuzluk ve kaygıyla takip ediyorum, ediyoruz olanları. Bilirsiniz; ben sanatın iyileştiricİ gücüne, koruyuculuğuna inanırım ancak vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebekler, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca Coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum. Seyircilerimin affına ve anlayışına sığınıyorum. Barış ve huzur dolu günlerin yakında olması dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Sıla GENÇOĞLU"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Sayın SILA Hanımefendi Allah senden razı olsun, Allah Yar ve Yardımcın Olsun, Senin gibi Onurlu Şerefli ve Milli Sanatcılara Ülkemizin okadar çok ihtiyacı varki, Dünyanın dör bir yanından bölgeyle hiç bir alakası olmayan ülkeler Suriyeden nemalanmak için asker gönderirken ve malesef içimizde bizim Suriyede ne işimiz var diyebilecek kadar şerefsiz ve onursuzlar varken Zat-ı alinizin sergilediği bu Onurlu ve Şerefli duyarlılık Milletimize Gurur vermiştir. Önünüzde saygıyla eğiliyor Sevgiler sunuyorum.
Tebrikler Sıla ????
süpersin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler