MAGAZİN

Sırbistan Big Brother'da korkunç iddia: Kadın yarışmacı tecavüze uğradı

Sırbistan'da yayınlanan 'Big Brother' tarzı programda iki yarışmacı canlı yayında sevişti. Kadın yarışmacının kocası, karısına uyuşturucu verilip canlı yayında tecavüz edildiğini iddia etti.Vahim iddiayla ilgili programın yapımcılarından henüz yalanlama gelmedi.

Sırbistan Big Brother'da korkunç iddia: Kadın yarışmacı tecavüze uğradı

Sırbistan'da yayınlanan 'Big Brother' tarzındaki programda ekrana gelenler, ülke gündemine bomba gibi düştü.

MİLYONLARIN ÖNÜNDE SEVİŞTİLER

Programda, Mirela Lapanovic adlı kadın yarışmacıyla, Milutin Radosavljevic isimli erkek yarışmacı milyonların gözleri önünde sevişti. Buraya kadar yaşananlar dahi gündemi meşgul etmeye yetiyor ancak, olanlar bununla da kalmadı.

KARISININ TECAVÜZE UĞRADIĞINI İDDİA ETTİ

Mirela Lapanovic'in kocası Andrej Laharnar, milyonlar önünde eşinin Milutin Radosavljevic'le sevişmesinin, aslında bir tecavüz olduğunu iddia etti. Karısına uyuşturucu verilerek cinsel istismara uğradığını savunan Andray Laharnar, programının yapımcılarının bunu örtbas etmeye çalıştıklarını belirtti.

YAPIMCILAR İDDİALARI YALANLAMADI

Lapanovic'in yanındaki Milutin Radosavljevic'in de olay sırasında uyuşturucu madde etkisi altında olduğu öne sürüldü. Mirela Lapanovic ve TV programının yapımcıları ise bu vahim iddiları yalanlamadı.

Okuyucu Yorumları6 yorum
 • 280 Oy
  Sen de nasıl bir kocasın ki eşinin bu tür yarışmaya katılmasına izin veriyorsun? Ne genişsiniz be arkadaş. Sırp bir de eşin ilikler cennetinden.
 • 163 Oy
  REYTİNG UĞURUNA NELER YAPIYORLAR?
 • 151 Oy
  kıyamet yakındır
 • 136 Oy
  Ahlak haya kalmamış bir de bunu tv programı yapıp reyting kovalıyorlar. Daha vahim olan ise bu programların izlenmesi. Yazık o kocaya milyonların önünde aldatılıyor.
 • 132 Oy
  erkek olsaydın da göndermeseydin domuz insanlar
 • 0 Oy
  Karın ulu orta sevisiyor umurunda değil sende sanki yanindaymissin gibi hala savunmaya çalisiyorsun

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.