Sırf eğlence için Filistinli genci vurdular

Kudüs’ün kuzeydoğusundaki kontrol noktasında, İsrail askerlerinin silahsız bir Filistinli gence ateş ederek yaraladığı anın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. İsrail medyası ise söz konusu olayı, ‘Eğlence için ateş ettiler’ başlığı ile duyurdu.

Kudüs’ün kuzeydoğusundaki al-Zaeem kontrol noktasında, İsrailli askerler Filistinli silahsız bir gence ateş açtı. İsrail’in TV kanalı 13News, söz konusu olayı ‘Eğlence için ateş ettiler’ başlığı ile duyurdu. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, İsrail askerlerinin Filistinli silahsız gence bağırdığı, gencin ise ellerini havaya kaldırarak askerlerden uzaklaştığı görüldü. Genç uzaklaştığı sırada arkasından ateş eden İsrail askerleri, sırtından vurarak yaraladı. O sırada gencin acıyla bağırdığı duyuldu.

Öte yandan, olayın yaklaşık 1,5 yıl önce yaşandığı, ancak görüntülerin yeni ortaya çıktığı belirtildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Hitler size az bile yaptı da yine naptınız, ne ettiniz dünyayı galyana getirip savaş başlattınız...
@inqontrol Suriye Barış hareketini İsrail ile birlikte protesto ediyordu bu filistinliler artık beni ilgilendirmiyorlar ben bunlara şu ata sözünü söylüyorum her koyun kendi bacağından asılır.
Dedeleri toprakları Yahudiye sattı Osmanlıya ihanet etti bayrağında bile Osmanlı'nın akıttığı Arapların kanını simgeleyen kırmızı var tek üzüntüm müslümanlar bunları haketmiyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler