SPOR

Son dakika: Ahmet Çalık, son yolculuğuna uğurlandı! Oğlunun tabutuna sarılan acılı baba "Beni yetim bıraktın" diye gözyaşı döktü

Son dakika haberine göre bu sabah geçirdiği trafik kazası nedeniyle 28 yaşında hayatını kaybeden Konyasporlu milli futbolcu Ahmet Çalık, son yolculuğuna uğurlandı. Milli futbolcunun cenaze törenine çok sayıda kişi katıldı. Cenaze namazı öncesi oğlunun tabutuna sarılan Ali Çalık, "Beni yetim bıraktın. Nereye baksam onu görüyorum" diyerek gözyaşı döktü.

Son dakika: Ahmet Çalık, son yolculuğuna uğurlandı! Oğlunun tabutuna sarılan acılı baba "Beni yetim bıraktın" diye gözyaşı döktü

Son dakika: Konyasporlu milli futbolcu Ahmet Çalık son yolculuğuna uğurlandı. Bu sabah Ankara'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ahmet Çalık için Ankara'da cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Çalık ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, Konyaspor ve Gençlerbirliği forması giyen futbolcular ile çok sayıda kişi katıldı.

TABUTUNA TÜRK BAYRAĞI ÖRTÜLDÜ

28 yaşında hayatını kaybeden milli futbolcu için Elmadağ Sungur Camii'nde cenaze namazı kılınırken Çalık'ın tabutunun üzerine Türk bayrağı ve Konyaspor ile Galatasaray formaları koyuldu.

TABUT

ACILI BABA "BENİ YETİM BIRAKTIN" DİYE GÖZYAŞI DÖKTÜ

Çalık'ın ailesi ve dostları cenaze boyu ayakta durmakta güçlük çekti. Cenaze namazı öncesi oğlunun tabutuna sarılan Ali Çalık, "Beni yetim bıraktın. Nereye baksam onu görüyorum" diyerek gözyaşı döktü.

BABA

AİLE KABRİSTANINA DEFNEDİLDİ

Konyasporlu futbolcu Elmadağ Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi.

1

2


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler