MAGAZİN

Son dakika: Cüneyt Arkın, Fatma Girik'in ölümü sonrası canlı yayında hıçkıra hıçkıra ağlamıştı: "Bekle beni orada bekle geliyorum"

Son dakika haberi: Cüneyt Arkın'ın ölüm haberi Türkiye'yi yasa boğdu. Ocak ayında hayatını kaybeden Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik'in acı haberini alan usta oyuncu Cüneyt Arkın, canlı yayında ağlayarak "Fatma'm bekle beni orada bekle geliyorum" demişti. Cüneyt Arkın'ın ölüm haberi sonrası bu sözleri gündem oldu ve "Kavuştular" yorumları yapıldı.

Son dakika: Türk sinemasının efsane ismi Cüneyt Arkın 85 yaşında hayatını kaybetti. Cüneyt Arkın'ın ölümü sonrası filmleri, yaptıkları yeniden gündeme geldi. Cüneyt Arkın son olarak Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik'in ölüm haberini alınca yıkılmıştı. O anlar yeniden gündeme geldi.

Acı haberin ardından canlı yayına bağlanan Cüneyt Arkın, gözyaşlarına boğulmuştu.

"BEKLE BENİ FATMA"

Canlı yayında ağlayarak Fatma Girik'i anlatan Arkın, "İnanamıyorum ya bir dönem gitti. İçim yanıyor nasıl dayanırım bu acıya ah Fatmacığım ah Fatmacığım. Sen ne iyi bir insandın, ne kadar zariftin, dosttun. Ne güzel mavi mavi bakardın, nur içinde yat" diye konuştu.

Canlı yayında konuşurken fenalaşan Arkın, "Fatma'm bekle beni orada bekle geliyorum" deyip telefonu kapatmıştı.

Cüneyt Arkın'ın ölüm haberi sonrası sosyal medyada bu sözler yeniden gündem oldu. Arkın'ın bu sözlerini duyanlar "Kavuştular" yorumlarında bulundu.

1

2

3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler