HABER

SON DAKİKA | Deprem uzmanı Oğuz Gündoğdu hayatını kaybetti! Bu sabaha karşı hastanede fenalaşmıştı...

Son dakika haberi: Deprem uzmanı Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu hayatını kaybetti. Daha önce kalp ameliyatı olan Dr. Gündoğdu'nun geçtiğimiz günlerde damar tıkanıklığı nedeniyle stant takılmıştı. Gündoğdu'nun bu sabaha karşı fenalaşarak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Öte yandan deprem uzmanı Gündoğdu'nun son olarak katıldığı canlı yayındaki konuşması dikkat çekmiş, sosyal medyada "Oğuz Gündoğdu hasta mı?" sorusunun yanıtı merak konusu olmuştu.

SON DAKİKA  | Deprem uzmanı Oğuz Gündoğdu hayatını kaybetti! Bu sabaha karşı hastanede fenalaşmıştı...

Son dakika: İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü eski öğretim üyesi Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu hayatını kaybetti. Daha önce kalp ameliyatı olan ve kısa süre önce rutin kontrollerinde damar tıkanıklığı tespit edilen Dr. Gündoğdu, dün Beylikdüzü'ndeki özel bir hastanede ameliyata alınırken yapılan müdahale ile stent tatıldı. Dr. Oğuz Gündoğdu, bu sabaha karşı fenalaşarak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

OĞUZ GÜNDOĞDU'NUN KONUŞMASI DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Deprem uzmanı Gündoğdu'nun son olarak katıldığı canlı yayındaki konuşması dikkat çekmişti.

SOSYAL MEDYADA MERAK KONUSU OLMUŞTU

Çağla Şikel'in sunduğu program sonrası sosyal medyada "Oğuz Gündoğdu hasta mı?" sorusunun yanıtı merak konusu olmuştu.

FSDFSDFSF

OĞUZ GÜNDOĞDU KİMDİR?

Balıkesir'in Badırma İlçesi'nde 1947 yılında dünyaya gelen, yıllarca İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyeliği yapan evli ve 1 çocuk babası Dr. Gündoğdu'nun cenazesinin yarın toprağa verilmesi bekleniyor.

OGUZ GUNDOGDU

Özellikle Kuzey Anadolu Fay Hattı konunusunda uzmanlığı ile tanınan, 1999 Gölcük Depremi sırasında aktif olarak sahada görev yapan Dr. Oğuz Gündoğdu, emekli olmasından sonra da, Mahalle Gönüllüleri Derneği (MAGDER) Başkanlığı yaparak, çeşitli sivil toplum örgütlerinin yaptığı toplantılara katılarak olası İstanbul depremine karşı bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyordu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler