MAGAZİN

Sona yaklaştıkça kaos büyüyor

Yaprak Dökümün'de sona yaklaşırken yaşanan olaylar daha da büyüyor... İşte ayrıntılar:

Sona yaklaştıkça kaos büyüyor

Sevilen dizi Yaprak Dökümü'nde sona yaklaşırken fırtınanın şiddeti daha da artıyor.

İşte bu hafta yaşanacaklar:

Yaprak Dökümü'nün bu hafta yayınlanacak olan bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Mutlu olmak için tutunduğu her dalı kırılan Leyla, kızı Ahu'yu dünyaya getirmiştir. Ancak şimdi kendini her şeye yabancı ve hayallerinden çok uzakta hissetmektedir. Leyla'nın bozulan psikolojisinin farkında olan Fikret ise, şefkatle ona destek olmaya çalışmaktadır.

[

YAPRAK DÖKÜMÜ YENİ BÖLÜM! (FRAGMAN - VİDEO)](http://birbak.mynet.com/video/sona-yaklastikca-kaos-buyuyor/998138)

Tahsin'le birlikte İstanbul'a dönen Hayriye Hanım, doğrudan hastaneye Leylanın yanına gider. Yıllar sonra yine baba evinde, babasının yanında kalmaya devam eden Necla ise, hayatının muhasebesini yaptığı anda. Ali'nin dile getireceği gerçeklerle sarsılır. Necla bir kez daha hayatına yön vereceği bir eşiktedir.

Sevinci ve hüznü bir arada yaşayan Tekin ailesinin kapısında hiç beklenmedik biri vardır. Ferhunde'ye uzun zaman önce kapatılan bu kapı, Ali Rıza Bey'in isteğiyle aralanır.

Ayrılık kararından sonra, Fikret'in zor döneminde yanında olan Tahsin yeniden umutlanmıştır. Ancak Cevriye Hanım'ın başlattığı rüzgar, Tahsin'le Fikret'in arasındaki mesafeyi büyütüp, umutları söndürecektir.

Kaçış planını bir süreliğine ertelenmek zorunda kalan Oğuz, tüm geçmişine sırtını dönmek üzeredir. Leyla ise yenildiğini düşündüğü hayat mücadelesinde, hayatına girdiği günden beri kendisini oradan oraya savuran Oğuz'la vedalaşacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
yaklaş artık sona yaklaş bit artık yaaaaa yapraklar döküle döküle bitmedi arkadaş
yeter ya bu kadar saçma sapan bi dizi izlemedim bitsin artık...
Lan bit artık
Geri Dön