Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyadan itiraf etti! Karısıyla cinsel ilişkiye girdiği sırada kayınvalidesinin aramasına cevap verdi

  İsmini açıklamayan bir Reddit kullanıcısı sosyal medyadan yaptığı itirafla kısa sürede popüler olmayı başardı. Karısıyla cinsel ilişkiye girdiği sırada kayınvalidesinin telefon ettiğini dile getiren adam çağrıyı kapatmak yerine farkında olmadan açtığını söyledi. Kayınvalidesinin duymaması gereken şeyler duyduğunu belirten adamın paylaşımı dikkat çekti.

  İsmini açıklamayan bir Reddit kullanıcısı eşiyle cinsel ilişkiye girdiği sırada başına gelen ilginç bir olaydan söz etti. Çevrimiçi platformda “Kayınvalidem duymaması gereken şeyler duydu” başlığıyla hikayesini anlatan adamın paylaşımı viral oldu.

  “KENDİME SİNİRLENİYORUM”

  Eşiyle cinsel ilişkiye girdiği sırada kayınvalidesinin telefon ettiğini ve o anda aramayı reddettiğini düşünen adam yanlışlıkla “yanıtla” tuşuna bastığını anlattı. Kayınvalidesinin duymaması gereken şeyler duyduğunu ve bu durum karşısında çok utandığını dile getiren adam, “Bu sabah saatlerinde oldu. 15-20 dakikada bir bu durum aklıma geldikçe kendime sinirleniyorum. Ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardım edin” dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler