Spelunky 2 ertelendi

Spelunky 2, duyurulduğu günden beri sessizliğini koruyan oyunlardan biri. Bunun nedeni de az çok ortaya çıkmaya başladı.

Spelunky 2 ertelendi

Bir yıl önce çıkan fragmanın ardından oyunla ilgili fazla detay açıklanmadı ve çıkışı ise bu yılın sonlarında gerçekleşecekti. Ancak görünen o ki 2019 yılında Spelunky 2’yi göremeyeceğiz. Oyunun türü ise platform ve gizlilik temelleri üzerine kurulu.

Spelunky 2 geliştiricisi Derek Yu, resmi Twitter hesabından oyunun hala geliştirilme sürecinde olduğunu açıkladı. Yu, geçen Ağustos ayındaki oyunun fragmanından bu yana yapılan gelişmeleri açıklamaya devam etti ve grafiğe daha fazla ayrıntı eklemek gibi planlarına değindi. Ayrıca, geliştiricilerin bu sessizliklerinin nedeni olarak ise oyunun hala harika görünmediğini fark ettiklerini ekledi. Diğer tarafta bunun iyi haber olmadığının farkında ancak işlerini en iyi haliyle sunmak istedikleri de gerçek.
 
Bu açıklamalardan anlayacağımız üzere oyunun çıkışı 2020 yılını bulacak, ancak çok uzun bir süre beklemeyeceğiz.  Oyunun şimdilik PlayStation 4 ve PC platformunda çıkışı kesinleşti.

Gamescom 2019 Ödüllerinin Adayları Belli Oldu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler