MAGAZİN

Şükran Ovalı ve Doğa Rutkay hasret giderdi

Şükran Ovalı ve Doğa Rutkay hasret giderdi

Sanat dünyasının taze anneleri Doğa Rutkay ve Şükran Ovalı yaz tatili yaptıkları sırada karşılaştı. Birbirilerine yakın yaşlarda çocukları olan güzel oyuncular bol bol hasret giderdi. Bu neşeli anları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen başarılı oyuncuların mutlulukları takipçilerini de gülümsetti.

Futbolcu Caner Erkin ile evli olan oyuncu Şükran Ovalı İstanbul’un yaz sıcaklarından nefes alabilmek için Ege’nin mavilerine doğru yola koyuldu. Şükran Ovalı ve eşi Caner Erkin yaz tatillerinde uzun zamandır görmedikleri aile dostlarını ziyaret etti. Büyük ziyaretin perde arkasına dair tüm detayları Şükran Ovalı ve Doğa Rutkay sosyal medya hesaplarından yayınlamayı tercih etti. Sanatçı dostların kavuşması sosyal medyada büyük beğeni topladı.
caner erkin
Şükran Ovalı ve Caner Erkin’in kızları Mihran Ela’nın ziyareti başta Doğa Rutkay olmak üzere ikizlerini de oldukça memnun etti. Doğa Rutkay’ın oğlu Rutkay Kerim ve kızı Piraye’nin Mihran Ela ile oyunlar oynadıkları pozlarda sosyal medyada yerini aldı.

‘KOLUMUZDA BEBELERLE’

doğa rutkay2
Şükran Ovalı ve Caner Erkin’in misafirliğini sosyal medyada yaptığı paylaşımla duyuran oyuncu Doğa Rutkay, “Yıllar sonra kavuşmak ne güzel oldu be Şükran! Kolumuzda bebelerle” notunu düştü.
doğa rutkay
Mihran Ela, Piraye ve Rutkay Kerim’in oyun oynarken bir fotoğraflarını yayınlayan Doğa Rutkay sevimli yaramazlar için “Bu 3’lü çok güçlü” ifadelerine yer verdi.

‘BÜYÜK KAVUŞMA’

şükran ovalı
Doğa Rutkay’ın paylaşımlarından sonra Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı’da ziyaretin detaylarını şekillendirdi. Uzun zamandır görüşmeyen sanatçıların çocuklarıyla kameralara gülümsediği bir fotoğrafı Şükran Ovalı sosyal medya hesabından “Büyük kavuşma” notuyla paylaştı. Şükran Ovalı’nın gönderisine eşi Caner Erkin “İnanılmaz” yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön