Survivor 2018'de elemeler nasıl olacak? Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı

Acun Ilıcalı Survivor 2018'deki eleme ve dokunulmazlık oyunlarındaki yeni kuralları açıkladı. Survivor 2018'de haftada sadece bir defa dokunulmazlık oyunu olacak. Survivor 2018'deki yeni kurallar ve sürpriz değişiklikler neler? Elemeye kalan 3 ismi, konsey oylaması, bireysel dokunulmazlık sembolü sahibi ve haftanın en iyi performansına sahip yarışmacısı belirleyecek. Ayrıca Survivor'da All Star ve Gönüllüler takımlarına dört yeni yarışmacı daha katılacak. İşte Acun Ilıcalı'nın sürpriz kararları

Survivor 2018'de elemeler nasıl olacak? Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı

Survivor 2018'de Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde açıkladığı sürpriz değişiklikler herkesi şaşırttı. Survivor'ın Salı akşamı yayınlanan 3. bölümünde, Acun Ilıcalı yeni kuralları ve dokunulmazlık oyunundaki değişiklikleri açıkladı. Survivor 2018'de dokunulmazlık oyunlarında ve elemeye kalan isimlerin belirlenmesinde yeni kurallar geçerli olacak.

SURVIVOR 2018'E 4 YENİ YARIŞMACI DAHA GELİYOR

Acun Ilıcalı, önümüzdeki günlerde Survivor 2018'e dört yeni yarışmacının daha katılacağını açıkladı. Ilıcalı, 'Bu sene ilk defa survivorın yakın döneminde iki takıma da ikişer yarışmacı daha gelecek. Takımlardaki kız erkek dengesizliğini gidermek amacıyla bunu yapıyoruz. Ayrıca henüz oylama olmadığı için, dışardan gelen arkadaların size oylamayla ilgili bilgi vermeleri de mümkün olmayacak' dedi.

DİSKALİFİYE VE SAKATLIK OLURSA YENİ YARIŞMACILAR GELECEK

Ilıcalı, bu sene Survivor'da bir ilk daha olacağını açıkladı. Birleşme partisine kadar, eğer takımlarında bir yarışmacının sakatlanması veya diskalifiye edilmesi durumunda, dışardan yeni yarışmacının Survivor'a katılacağını da duyurdu. Survivor ana kadrosuna katılamayan, yedek listede olan Survivor adayları, diskalifiye ya da sakatlık durumunda yarışmaya katılabilecek.

HAFTADA TEK DOKUNULMAZLIK OYUNU OLACAK

Survivor 2018'de yapılan kritik değişikliklerden birisi ise dokunulmazlık oyunu oldu. Geçtiğimiz yıllarda, haftada iki defa dokunulmazlık oyunu yapılırken bu sene teke düştü. Artık elemeye kalan 3 ismi ise, kaybeden takımın konseyde oylaması, bireysel dokunulmazlık sembolü sahibi ve haftanın en iyi performansına sahip yarışmacısı belirleyecek.

131

Önce dokunulmazlığı kaybeden takım ada konseyi yapacak ve oylama sonucunda ilk aday belirlenecek. Daha sonra ise bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, ikinci eleme adayının ismini söyleyecek. Haftanın son eleme adayı ise, o hafta dokunulmazlığı kaybeden takımdan en iyi oyun performansına sahip olan yarışmacı belirleyecek.

HAFTADA 2 DEFA İYİ ADA YARIŞMASI

'Her hafta en iyiler oyununu 2 kere oynayacaksınız erkekler ve kızlar olarak. Bundan sonra bu oyun ada oyununda olacak. Bu oyunu kazanan arkadaşlar takımlarına daha iyi şartlar sunmuş olacak'

222

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
NİHAT DOĞANA, ÖZGECAN İÇİN SARFETTİĞİ CÜMLELERDEN DOLAYI NEFRET KUSAN BU MİLLET ŞİMDİ BAĞRINA BASAR HATTA SMS BİLE GÖNDERENLER OLUR ....BALIK HAFIZALIYIZ HER KONUDA ...VE ŞUNUDA EKLEMEK İSTİYORUM ...ACUNUN SAMİMİYETSİZ OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖRÜYORUZ O ZAMAN NİHAT DOĞANI TEPKİ VAR DİYE ÇIKARMAMIŞTI, ŞİMDİ BİZLERE SUNUYOR ÇÜNKÜ UNUTTUK..
Türkiye teör ile mücadele ederken operasyon üstüne operasyon yaparken hergün şehit haberi gelirken bu programı yayınlayanlarında seyredenlerinde sms gönderenlerinde ......
ACUN seni seviyoruz ama bu survivor kabak tadı verdi. Seni ve Ekibini başka projelerde görmek isteriz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler