MAGAZİN

Survivor Aycan Acun Ilıcalı'yı devirdi! Mesajı olay oldu

Survivor'da merakla beklenen futbol maçı öncesi Aycan Yanaç'tan Acun Ilıcalı ve ekibine iddialı mesajlar geldi. Survivor'daki futbol maçında Acun Ilıcalı'yı omuz omuza mücadelede deviren Aycan Yanaç mesajlarıyla olay oldu.

Survivor Aycan Acun Ilıcalı'yı devirdi! Mesajı olay oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'ın 86. bölümününde futbol maçı merakla bekleniyor. Bu akşam ekranlara gelecek olan maçta Survivor Aycan'ın mesajı ise çok konuşuldu.

Survivor 2020 yarışmacıları ile Acun Medya ekibi arasında çekişmeli bir futbol maçı ekrana gelecek. Survivor’da daha önce karşılaşan iki takım arasındaki ilk maçı Acun Medya ekibi 10’a 9 kazanmıştı.

Survivor yeni bölüm tanıtımında iki takımdan oyun öncesinde iddialı açıklamalar dikkat çekiyor.

5ec9ff6e18c77304f06fbcfb

İlk maçın yıldızı Survivor Aycan’ın bu maçtaki performansı merak ediliyor. Aycan Yanaç, merakla beklenen futbol maçı öncesinde rakip takıma iddialı mesajlar gönderdi.

5ec9ffa718c77304f06fbd03

Aycan mesajında "Size bir mesajım var. Biraz saha da iyi durun ki sarsılmayın" sözlerini kullandı. Sercan Yıldırım ise "Şov yapacağız, öyle söyliyeyim. Esat abiyle çarpışmayı düşünüyorum biraz" dedi.

AYCANDAN SERT HAMLE

Ayrıca maç bölümü tanıtımında Aycan ile Acun Ilıcalı arasındaki ikili mücadele dikkat çekti. Bir pozisyonda Aycan, Acun Ilıcalı'yı düşürürken Acun Ilıcalı'nın uzun süre yerden kalkamadığı görüldü.

5ec9ff6f18c77304f06fbcff

Acun Ilıcalı'nın yerden kalkamaması üzerine Aycan'ın endişeli gözlerle Ilıcalı'ya bakması ise merak uyandırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Müthiş akıllı güçlü ve sevecen bir kız
Yok yav, survivor da biraz izleyerek nereden anladın bu kadar şeyi.
valla helal olsun okadar erkeğin arasında top oynamak , acunu yere sermek :))..
aycannnn
Geri Dön