MAGAZİN

Survivor Batuhan Karacakaya ve Ayşe Yüksel elendi! Nisa Bölükbaşı'nın eski sevgilisi Barış Murat Yağcı bakın ne paylaştı

Survivor yarı finali gerçekleşti ve son 4'e kalan Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel İstanbul'a geldi. Heyecanın dorukta yaşandığı Survivor'da iki yarışmacının elenmesi sosyal medyayı salladı. Survivor Nisa'nın Batuhan ve Ayşe Yüksel'i geride bırakarak finale kalması sosyal medyada gündem olurken eski sevgili Barış Murat Yağcı'dan da paylaşım gecikmedi.

Survivor Batuhan Karacakaya ve Ayşe Yüksel elendi! Nisa Bölükbaşı'nın eski sevgilisi Barış Murat Yağcı bakın ne paylaştı

Survivor All Star 2022'de son 4'e Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel kaldı. Yapılan yarı finalde Survivor'da finale yükselen ilk yarışmacı Adem Kılıçcı oldu. Acun Ilıcalı, Survivor'da ikinci finalistin ise Nisa Bölükbaşı olduğunu duyurdu.

Önce Ayşe Yüksel ardından Batuhan Karacakaya'nın elenip finale gidememesi sosyal medyayı salladı. Batuhan Karacakaya fanları duruma tepki gösterirken, Survivor Nisa'nın Batuhan ve Ayşe'yi geride bırakarak finale kalması olay oldu.

Ekran Alıntısı

SURVIVOR BARIŞ PAYLAŞTI

Nisa Bölükbaşı'nın finale kaldığını duyan eski sevgilisi Barış Murat Yağcı bir paylaşım yaptı. Survivor Barış paylaşımında "Ayşe ve Batuhan sonuna kadar hak ettiniz. Sizi tanımak güzeldi, yolunuz açık olsun" yazdı.

Survivor Nisa Bölükbaşı fanları bu mesaja tepki yağdırdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler