MAGAZİN

Survivor'da acil durum konseyi! Merve Aydın Survivor'dan diskalifiye mi olacak?

Survivor 2021'in 22 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 75. yeni bölümünde acil durum konseyi toplanıyor. Acun Ilıcalı'nın bir yarışmacının Survivor'a veda etmek zorunda kaldığını açıklamasıyla yarışmacılar gözyaşlarına boğuluyor. Survivor'da diskalifiye olan yarışmacının ise geçtiğimiz günlerde burnu kırılan Merve Aydın olduğu iddia edildi.

Survivor'da acil durum konseyi! Merve Aydın Survivor'dan diskalifiye mi olacak?

Survivor'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor'da ödül oyununun ardından ünlüler ve gönüllüler takımları acil durum konseyinde toplanıyor.

Konseyde konuşan Acun Ilıcalı'nın "Bugün itibariyle bir yarışmacımız Survivor'dan ayrılmak zorunda" sözlerinin ardından yarışmacılar gözyaşlarına boğuluyor.

MERVE AYDIN'IN BURNU KIRILMIŞTI

Survivor'da ünlüler takımından Merve Aydın geçtiğimiz günlerde oyun alanında parkurdaki engellere çarpmış ve kanlar içinde kalmıştı. Burnu kırılan Merve Aydın, Doktor Metin Kuş'un müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılmıştı.
mervee

Acun Ilıcalı, Merve Aydın'ın burnunda parçalı kırık olduğu dile getirmiş; yarışmadaki akıbetinin daha sonra belli olacağını söylemişti.
merve5

Merve'nin operasyonunun başarılı geçtiğini söyleyen Ilıcalı, tedavisinin devam ettiğini ancak son kararı Metin Kuş'un vereceğini söylemişti.
merve4
Survivor'da toplanan acil durum konseyinde, yarışmadan ayrıldığı açıklanan ismin ise Merve Aydın olacağı iddia edildi.
607d0d744e3fe008c4f4ebcb

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
bunlarla milleti kandıryorsunuz ve başarılı oluyorsunuz..böyle programlar ülke meselesine döndü bee belal olsun vallaa..
yazık oldu objektif saglam karakterli başarılı sporcu merve aydın için üzüldük
yahu ülkede onca sorun problem var iken bu Acun ve safsatalarını izleyen hala varmı gercekten ? biz ülke sınırları içinde resmen yaşam mücadelesi veriyoruz adamlar dünyanın bir ucunda bir adada gece gündüz onları konuşuyoruz yazık
Geri Dön