MAGAZİN

Survivor'da Cemal Can ile görüşen Danla Bilic, Yasin'e kızdı: Hesabınla vedalaş

Survivor'da Cemal Can ile görüşen Danla Bilic, Yasin'e kızdı: Hesabınla vedalaş

Survivor son bölümde iletişim ödülünde ilginç anlar yaşandı. Survivor gönüllüler takımı yarışmacılarından Cemal Can Canseven, yakın arkadaşı Danla Bilic ve Aslı ile görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sırasında arkadan kendisine laf atan Yasin'e kızan Danla Bilic, "Hesabınla vedalaş Yasin, sen görürsün" ifadelerini kullandı.

Survivor son bölümde iletişim ödülünü kazanan yarışmacılar, arkadaşlarıyla canlı yayında görüşme fırsatı buldu.

Cemal Can da yakın arkadaşı olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile görüştü. Görüşmenin ilk anlarında gözyaşı döken Survivor Cemal Can'a arkadaşları doğum günü sürprizi de yaptı. Öte yandan Danla Bilic, Cemal Can'dan sonraki favorisinin Survivor Ardahan olduğunu açıkladı.

danla2

Cemal Can'ın Danla Bilic ile konuştuğu ve doğum gününü kutladıktan sonra Yasin ile aralarında geçen diyalog güldürdü. Daha önceki iletişim ödülü sırasında Cemal Can'a Yasin'in kendisine Instagram'dan 'şişman' diye mesaj attığını ortaya çıkartan Danla Bilic bu defa da Yasin Obuz'a meydan okudu.

danla

Cemal Can ile görüşmesi sırasında araya giren Yasin'e kızan Bilic, "Sen bir sus arkada car car konuşuyorsun. Her yerden çıkıyorsun. Zayıfladım artık konuşma benimle. Hesabınla vedalaş Yasin, sen görürsün" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
kim la bu danla? dünyaya ve ülkeye ne faydası olmuş. ayrıca bu cemalcan da anlaşılan başımıza Kerimcan durmaz gibi iş açacak. sağolsun acun memlekette ne kadar boş beleş adam varsa hayatımıza soktu.
Kesinlikle haklısın lgbt doldurdu kanalı
Bu Danla denilen şahıs kimdir ben de bilmiyorum. Galiba IQ'su düşük ergen ve ergenlikten çıkamayan bazı kişilerin takip ettiği bir kişi. Yaptığı işte makyaj falan, fasa fiso boş beleş işi. Yani özünde boş beleş birisi..
ünlü olmak için salak olmak şart mı
Her şeyimiz tam bir Danla'mız eksikti...
Geri Dön