MAGAZİN

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 17 Ocak eleme adayı açıklandı mı? İşte sürgün kampına giden isim!

Survivor'da 17 Ocak akşamında dokunulmazlık oyunu oynandı. Oynanan 2 dokunulmazlık ve 1 ödül oyununda Gönüllüler takımına karşı yenilen Ünlüler takımı bu kez parkura çok hırslı çıktı ve 2 turu da kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. Bunun sonucunda Gönüllüler takımı, eleme adayı için konseyde isim yazdı.

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 17 Ocak eleme adayı açıklandı mı? İşte sürgün kampına giden isim!

Survivor'un ilk ve ikinci bölümünde dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ilk olarak Birsen Bekgöz'ü, ikinci olarak Sercan Yıldırım'ı yazdı. Böylelikle Bekgöz ile Yıldırım ikilisi sürgün kampındayken konseyde eleme adayını belirlemek için isim yazan Gönüllüler takımı, sürgün kampına gidecek 3. kişiyi belirledi.

17 OCAK SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU? SÜRGÜN KAMPINA KİM GİTTİ?

Toplamda 7 oy ile sürgün kampına giden isim Gizem Kerimoğlu oldu. Gizem'in ardından en çok oyu Ogeday aldı. Evrim Keklik ve Berna Keklikler Ogeday'ı yazdı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA NELER OLDU?

Ünlüler ve Gönüllüler takımı parkur oyununu hızla tamamlamaya çalıştı. Hızın ve gücün etkili olduğu parkurda, atışlarda başarılı olan isimler takımına puan getirdi. İki turu da ünlüler takımı kazandı.

Dokunulmazlık oyununda hızlı olmak için mücadele veren Hikmet Tuğsuz talihsiz anlar yaşadı. Tuğsuz'un asıldığı makara koptu ve başına çarptı. Sağlık ekipleri kontrollerinin ardından, Tuğsuz'un oyuna devam etmemesi ve hastaneye gitmesi gerektiğini belirtti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler