Survivor'da kim elendi? Survivor sms sıralaması sonuçları açıklandı! İşte 31 Mart Salı Survivor'dan elenen isim

Survivor'ın 31 Mart Salı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor 2020 bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından bir kişi yarışmaya veda etti. Peki Survivor'da kim elendi? Yasin mi, Yunus Emre mi yoksa Burak mı Survivor'dan elendi? Survivor'da 7. hafta sms oylaması sıralaması da açıklandı. Veda eden isim ise gitmeden önce takım arkadaşlarıyla ilgili şok açıklamalar yaptı. İşte Survivor son bölümde yaşananlar ve elenen yarışmacı.

Survivor'da kim elendi? Survivor sms sıralaması sonuçları açıklandı! İşte 31 Mart Salı Survivor'dan elenen isim

Survivor'ın son bölümünde ada konseyinde bir isim yarışmaya veda etti. Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı ada konseyinde oylamaya gitmiş ve ilk eleme adayı Yunus Emre olmuştu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Zorlu mücadeleden galip çıkan takım ünlüler oldu ve ödül olarak aileleri ile WhatsApp mesajlaşması kazandılar. Ünlüler takımı, uzun zamandır görüşmedikleri aile bireyleri ile WhatsApp'tan yazışırken duygu dolu anlar yaşandı. Ünlüler takımı yarışmacıları, iletişim kurdukları aileleri ile yazışmaları sırasında gözyaşlarına hakim olamadılar.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta ilk eleme adayı gönüllüler takımından Yunus Emre olmuştu. Bu hafta yapılan sms oylamasında en yüksek oyu alan yarışmacılar Cemal Can ve Barış oldu. Konseyde Cemal Can Yasin'i, Barış ise Burak'ı diğer iki eleme adayı olarak belirledi.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA KİM ELENDİ?

Survivor'da elemeye kalan Yasin, Burak ve Yunus Emre arasında sms oylamasında en az oyu alan isim ise Burak oldu. Böylece Burak Yurdugör bu hafta Survivor'dan elenen yarışmacı oldu.

BURAK'TAN TAKIM ARKADAŞLARINA SERT SÖZLER!

SMS sıralamasında diğer eleme adaylarına göre daha az oy alarak yarışmaya veda eden Survivor Burak, veda konuşması yaptı. Burak, konuşmasında ada konseyi öncesinde Yunus Emre ile yaptığı konuşmaya değindi. Burak'ın Barış ve Yunus Emre ile ilgili açıklamaları herkesi şoke etti.

s1

EVRİM VE YUNUS EMRE İÇİN ŞOK SÖZLER!

Burak veda konuşmasında, Yunus Emre'nin Barış'ın arkasından konuştuğunu söyledi. Burak, "Buraya gelmeden hemen önce Yunus Emre ile baş başa vakit geçirdik. Kendisi bana 'Ben Barış ile birlikte yatıp kalkıyorum ama ona güvenmiyorum. Çakallık sinsilik peşinde' dedi. Barış'a söylemeyecektim ama nasılsa gidiyorum. Kimse kimsenin ardından bir şey çevirmesin, gizli saklı kalmasın" ifadelerini kullandı.

Evrim'i de ikili oynamakla suçlayan Burak, "Evrim sen çok iyi bir insansın ama sadece burada bir kaç hafta kalmak için bir sağa bir sola gitme. Ya Barış ile birlikte ol yada Yasin ile" dedi.

s2

Bu sözleri ile Burak, adaya veda ederken gönüllüler takımını da iyice karıştırmış oldu.

SURVIVOR SMS OYLAMASI SIRALAMASI

Survivor 7. haftasında Gönüllüler takımı SMS sıralaması belli oldu. Survivor SMS puanı şöyle gelişti:

  1. BARIŞ
  2. CEMAL CAN
  3. EVRİM
  4. YASİN
  5. NİSA
  6. YUNUS EMRE
  7. BURAK (ELENDİ)
  8. GİZEM
  9. ARDAHAN


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
ACUN BEY BARIŞ İLE YUNUSEMREYİ KOLLAMAK İÇİN BU YIL YARIŞMA YAPMIŞ RESMEN.ADAMSIN YASİN GARİBAN OLDUĞU İÇİN ÇABALIYORSUN HELALİN VAR
neden herkes barışın üzerine oynuyor anlamadım herkesten daha karekterli ve saygılı.
cok onemli ulke ne halde isimi gucumuz yok.sizi dusuncez
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler